Smaatix

Byczo dobre strony internetowe

klasy premium

Ta podstrona
przechodzi
właśnie
byczo dobre
zmiany

Samatix
Przejdź do strony
głównej i sprawdź
naszą ofertę
Samatix

Poproś o wycenę

od:
do:
Zapoznałem/am się z polityką prywatności oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu) w celu nawiązania kontaktu oraz przekazywania informacji handlowych, marketingowych przez firmę Samatix w całym okresie przetwarzania moich danych.
PrzenieśSWÓJbiznesdointernetu!
Tutaj klientów
nie brakuje...
Twoja profesjonalna strona internetowa
Zadbaj o swój wizerunek w sieci

Profesjonalna strona internetowa jest w dzisiejszych czasach jednym z najważniejszych elementów prowadzenia każdego biznesu. Dzięki niej możesz zaprezentować swoją firmę dużej grupie potencjalnych klientów. Stworzenie profesjonalnej witryny www gwarantuje, iż Twoja firma będzie rozpoznawalna w sieci. Efekt ten można uzyskać jednak jedynie wówczas, gdy strona jest prawidłowo zaprojektowana zarówno pod względem graficznym, jak i funkcjonalnym. Ważne jest, by była ona przyjazna użytkownikowi i łatwa w obsłudze, bo tylko to zagwarantuje, iż często będzie z niej korzystał.
Odpowiednio przygotowana strona internetowa pozwoli w budowaniu profesjonalnego i pozytywnego wizerunku Twojej firmy w Internecie. Dzięki zastosowaniu szeregu różnych rozwiązań dasz swoim potencjalnym klientom nie tylko możliwość poznania swojej oferty, ale także poznania samej firmy. To ważne, ponieważ dzięki temu chętniej Ci zaufają i w rezultacie wybiorą właśnie Twoją ofertę!

Profesjonalne
strony internetowe
dla twojego biznesu
Kreatywne wykonanie
Każda wykonana przez nas strona internetowa to profesjonalna i oryginalna wizytówka Twojej firmy, która pozwoli Ci wyróżnić się w sieci. Dzięki temu będziesz mógł rozwijać swój biznes, zdobywać nowych klientów i realizować kontrakty na wielką skalę. Strony internetowe, które tworzymy, zawsze są wyjątkowe, kreatywne, estetyczne, a przede wszystkim skuteczne!
Kompleksowe realizacje
Wykonanie profesjonalnej strony internetowej jest tylko jednym z wielu aspektów prowadzenia biznesu w sieci. Poza stworzeniem strony www zajmiemy się dla Ciebie także jej skutecznym wypromowaniem w Internecie. Tworzymy projekty graficzne, prowadzimy kampanie reklamowe, praz przygotowujemy animacje video (explainer video).
Wyprzedź konkurencję
Dzięki posiadaniu profesjonalnej, niezawodnej, szybkiej a jednocześnie estetycznej i wyjątkowej strony internetowej będziesz w stanie pokonać każdą konkurencję. Dzięki nam otrzymasz profesjonalne narzędzie – stronę www, która pozwoli Ci się wyróżnić na tle innych firm działających w Twojej branży oraz pozyskać szerokie grono nowych klientów!
Umowa i FV
Wykonanie strony internetowej zarówno dla firmy, jak i dla osoby prywatnej zawsze rozpoczynamy od podpisania umowy. Dzięki temu zyskujesz gwarancję, iż otrzymasz taką stronę www, jaką zamówiłeś, a prace nad nią zakończymy w określonym czasie. Umowa określa też wysokość wynagrodzenia, które się nie zmieni. Każdą współpracę rozliczamy fakturą VAT 23%, co pozwoli Ci wciągnąć wykonanie strony w koszt prowadzenia działalności.
Zapłać tylko raz
Decydując się na współpracę z nami zyskujesz pewność, iż nie będziesz musiał uiszczać jakichkolwiek opłat abonamentowych. Za wykonanie przez nas strony internetowej oraz prawo do korzystania z niej (otrzymujesz pełne prawa autorskie) płacisz tylko raz. W przyszłości nie będzie już dodatkowych kosztów związanych z posiadaniem na własność stworzonej przez nas witryny.
Indywidualny projekt
Każda strona internetowa to ZAWSZE indywidualnie zaprojektowana szata graficzna

Chcemy, by Twoja nowa strona internetowa była dla Ciebie i dla nas powodem do dumy. Z tego powodu do realizacji każdego projekt podchodzimy indywidualnie, zaczynając od przysłowiowej „białej kartki”. Nigdy nie korzystamy z gotowych szablonów, co daje Ci gwarancję otrzymania całkowicie nowego, indywidualnego i oryginalnego projektu, który znacznie będzie się różnił od stron Twojej konkurencji. Twoja witryna będzie wyjątkowa, zaprojektowana z uwzględnieniem charakterystyki Twojej firmy i branży, w jakiej działasz oraz modelowego klienta, do którego kierujesz swoją ofertę. W dzisiejszych czasach, gdy w sieci funkcjonuje niezliczona ilość stron internetowych, tylko wyjątkowy i precyzyjnie zaprojektowany wygląd Twojej witryny pozwoli Ci się wyróżnić na tle konkurencji!

Żadnych szablonów
Żadnych gotowców
Zaufaj
profesjonalistom
zrealizowanych
projektów
doświadczenia
zadowolenia
Gotowi na Sukces?
Z nami na pewno się uda!

Miarą naszego sukcesu jest Twój sukces! Dlatego do realizacji każdego projektu podchodzimy w sposób profesjonalny. Chcemy jak najlepiej poznać Twoje oczekiwania, pomysły i potrzeby, by na ich podstawie móc stworzyć dla Ciebie stronę internetową, która zagwarantuje Ci odniesienie sukcesu w Internecie.
Proponujemy Ci kompleksowe usługi, które oprócz zaprojektowania idealnej witryny obejmują także jej promocję, umieszczenie na serwerze i zainstalowanie odpowiednich integracji, dzięki którym Twoja strona stanie się niezwykle łatwa w obsłudze oraz przyjazna użytkownikowi (USER i ADMIN Friendly).
Dokładamy wszelkich starań, by Twoja strona www była kreatywna i nowoczesna, a przy tym profesjonalna i estetyczna. Chcemy, by wyróżniała się na tle innych witryn internetowych, bo tylko w ten sposób uda Ci się pozyskać nowych klientów, co w prosty sposób przełoży się na zwiększenie sprzedaży.
Naszym celem jest to, abyś jako nasz Klient był stu procentach zadowolony z naszej współpracy, dlatego gwarantujemy, iż przygotujemy stronę, która z pewnością pomoże Ci zrealizować Twoje cele biznesowe i odnieść sukces w Internecie!
Nie czekaj! Zapoznaj się z naszą pełną ofertą i skontaktuj się z nami, a już wkrótce Twoja firma może zacząć odnosić sukcesy w sieci!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (numer telefonu) w celu nawiązania kontaktu oraz przekazywania informacji handlowych, marketingowych przez firmę Samatix w całym okresie przetwarzania moich danych.