Wykonanie strony internetowej dla branży systemów bezpieczeństwa


Strona firmowa

Czytaj więcej

Stworzenie projektu graficznego strony firmowej wraz z wdrożeniem i zakodowaniem.

———–

Grafika: Indywidualnie zaprojektowany przez nas projekt graficzny wraz z motywem przewodnim oraz całą szatą graficzną, przyciskami, ikonami czy też podstroną 404

Technologia wykonania: WordPress
System zarządzania treścią na stronie: CMS WordPress – dopasowany do potrzeb klienta

Żadnych szablonów, żadnych gotowców, żadnych webuilderów typu Elementor – wszystko wykonane pod oczekiwania inwestora.

———–

Link do kart konceptu graficznego:
https://xd.adobe.com/view/f126bc6c-cda4-486a-8eb6-857df24ca0da-a475/

Opis realizacji:

Kerim to rodzinna firma z branży ochrony osób i mienia, zajmująca się m.in. zabezpieczeniami elektronicznymi CCTV czy w postaci systemów alarmowych. Podczas wspólnej analizy potrzeb wyszczególniliśmy cele, jakie powinna spełniać wykonywana przez nas strona internetowa. Priorytetem naszego Klienta było stworzenie czytelnej i przejrzystej strony firmowej, która w przystępny sposób  dostarczy informacji na temat oferowanych usług.

Design strony internetowej oparliśmy o brandowe kolory marki, a zastosowany layout jest łatwo dostępny zarówno dla przysłowiowego „Kowalskiego”, jak i dużych klientów biznesowych. Intuicyjne buttony w czerwonym kolorze skupiają uwagę i zachęcają do działania, a galeria dotychczasowych realizacji zwiększa wiarygodność firmy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Samatix Hadelko Mateusz z siedzibą w Kędzierzyn-Koźle, 47-200, ul. Piastowska 7/3, moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zadane przez formularz kontaktowy za pośrednictwem kanałów komunikacji, które wskazałem/am w formularzu, zgodnie z wymogami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Tym samym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach handlowych i marketingowych przez wskazaną powyżej firmę Samatix. Ponadto oświadczam, iż zostałem poinformowany o możliwości wycofania udzielonej zgody w każdym momencie oraz o tym, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.