Smaatix

Zaprojektujemy i stworzymy sklep internetowy

Przenieś SWÓJ biznes do internetu!

Tutaj klinetów
nie brakuje...

Juz ponad 76% osób posiadających stały dostęp do internetu
regularnie dokonuje zakupów w sieci!

Prowadzenie sklepu internetowego daje dziś największą szansę na osiągnięcie wysokich zysków!

Zapoznając się z ofertą sklepu internetowego każdy Twój klient ma szansę dokładnie przyznać się oferowanym przez Ciebie produktom, porównać je z innymi, poznać sposób ich działania oraz znaleźć wartościowe opinie innych użytkowników na ich temat. Dzięki temu klient ma szansę na spokojne podjęcie decyzji o dokonaniu zakupu, niezależnie od pory dnia czy miejsca, w jakim się znajduje.

Sklepy internetowe stanowią fenomen ostatnich czasów. Do niedawna wielu podchodziło nieufnie do kwestii kupowania za pośrednictwem sieci internetowej, bojąc się o bezpieczeństwo takich transakcji. W ostatnich latach popularność kupowania w sieci znacznie się zwiększyła. Od 2010 roku sprzedaż internetowa wzrosła o 40.000%! Takie liczby nie pozostawiają złudzeń – sklepy internetowe to przyszłość handlu! Wykorzystaj możliwości, jakie daje ich prowadzenie już dziś i zacznij sprzedawać swoje produkty przez Internet!

Mały koszt – duże zyski.

Czyli dlaczego warto prowadzić sklep internetowy?
Czy wiesz, że koszt prowadzenia sklepu internetowego może być aż o 99% niższy niż koszt prowadzenia tradycyjnego sklepu stacjonarnego?
Koszt stworzenia profesjonalnej strony sklepu to jednorazowy wydatek, nie wymagający dodatkowych stałych opłat czy opłat abonamentowych. Jedyne wydatki, z jakimi trzeba się liczyć prowadząc sklep w sieci internetowej to koszt związany z zakupem i utrzymaniem serwera oraz domeny. Nie powinien on przekroczyć jednak 250 zł w skali roku!
Sprzedaż w sklepie internetowym może z kolei przewyższać sprzedaż w sklepie stacjonarnym nawet o kilka tysięcy razy! Warunkiem jest tutaj odpowiednie wykonanie oraz wypromowanie strony sklepowej. Według statystyk jeden klient sklepu stacjonarnego odpowiada 200o klientów sklepu działającego w sieci internetowej! Wykorzystaj ten fakt i już dziś zacznij sprzedawać w Internecie!
O tyle mniej kosztuje utrzymanie i prowadzenie sklepu internetowego w porównaniu ze sklepem stacjonarnym.
- 73%
Średni czas poświęcany dziennie przez właściciela sklepu internetowego na obsługę strony.
1 - 2
godziny
dziennie
Tylu klientów sklepu internetowego odpowiada jednemu klientowi sklepu stacjonarnego.
1833

Sprzedawaj na dużą skalę.

Sprzedawaj globalnie!
Profesjonalny sklep internetowy jest narzędziem skutecznym, ponieważ może działać globalnie. Prowadząc sprzedaż w sieci internetowej możesz dotrzeć do tysięcy klientów, którzy nie muszą nawet wiedzieć, gdzie znajduje się miejscowość, w której mieszkasz i prowadzisz swoją działalność!

Dobrze wykonany sklep, który jest również optymalnie wypozycjonowany w wyszukiwarce internetowej, pozwoli Ci sprzedawać na ogromną skalę, a to przełoży się na fantastyczne wyniki finansowe!
Tylu użytkowników w Polsce regularnie dokonuje zakupów w sieci.
71%
Tyle gospodarstw domowych w naszym kraju posiada stały dostęp do Internetu.
11,1
milionów
Tylu klientów sklepu internetowego przypada na jednego klienta sklepu stacjonarnego.
90%

Twój sklep zaawansowanym narzędziem sprzedaży

Dobrze działający sklep internetowy to przede wszystkim integracje, które nie tylko ułatwiają administratorowi zarządzanie stroną, ale także sprawiają, iż robienie zakupów w sklepie staje się wygodne i łatwe dla klienta.

Tworzone przez nas sklepy internetowe mogą posiadać niezliczoną ilość integracji, w tym między innymi: płatności on-line, fakturowanie, bankowość, zamawianie produktów czy organizacja wysyłki zamówionych przez klienta produktów za pośrednictwem różnych firm kurierskich.
O tyle możesz skrócić czas obsługi swojego sklepu, dzięki odpowiednim integracjom.
71%
Ponad połowa sklepów funkcjonujących w sieci posiada integracje, które pozwalają odciążyć właściciela.
11,1
milionów
Tylu klientów wybiera możliwość skorzystania z integracji podczas dokonywania zakupów w sieci (kurier, płatności online, faktura itd.).
90%

Indywidualny projekt graficzny

Bez gotowych szablonów!
Bez gotowych wzorów!
Podstawą działania sklepu internetowego jest wygląd strony. Oferujemy indywidualnie zaprojektowany projekt graficzny, taki, który będzie dostosowany do potrzeb Twojej firmy. Podczas projektowania wyglądu Twojego sklepu bierzemy pod uwagę między innymi takie czynniki, jak branża, w której działasz, charakter prowadzonej przez Ciebie działalności oraz potrzeby twoich potencjalnych klientów.

Wiesz, że według statystyk to pierwsze 15 sekund decyduje o tym, czy Twoja strona przyciągnie uwagę klienta i sprawia, że zostanie on na niej dłużej? Dlatego tak ważne jest, by wygląd sklepu był interesujący i przyjazny użytkownikowi. Z tego powodu każdy projekt wykonujemy sami, nie korzystając z gotowych wzorów lub szablonów.
Tyle czasu ma Twój sklep, by przekonać klienta do pozostania na stronie. Pierwszych 90 sekund decyduje zaś o tym, czy klient dokona zakupu.
15
sekund
Dla tak dużej grupy internautów najważniejszym aspektem sklepu internetowego przed zapoznaniem się z cenami produktów jest wygląd i układ strony.
70%
O tyle może podnieść się sprzedaż sklepu internetowego po odświeżeniu i ulepszeniu szaty graficznej.
50%

Przemyślana konstrukcja

Twojego sklepu

Seo i Web Friendly
Istnieją zasady, które sprawiają, że klient podświadomie lubi korzystać z konkretnej strony internetowej. Określane są one mianem WEB Friendly. Nie każdy je zna i potraf zastosować. My poznaliśmy je dokładnie i korzystamy z nich podczas tworzenia każdej strony internetowej, dzięki czemu twoja witryna będzie doceniana przez klientów!

Istnieją także zasady, których przestrzeganie gwarantuje właściwe pozycjonowanie strony – tak zwane SEO Friendly. Również te zasady wdrażamy w każdym tworzonym przez nas projekcie, dzięki czemu Twoja strona będzie plasować się wysoko w wynikach wyszukiwania.
Poprawne wykorzystanie technik WEB Friendly zwiększa szanse na sukces strony w sieci aż o:
81%
Poprawne stosowanie zasad SEO Friendly pomaga polepszyć wyniki w wyszukiwarkach nawet o:
88%
Tylu klientów trafia do sklepu poprzez wyszukiwarkę:
71%

Sklep wykonany zgodnie

z Twoimi oczekiwaniami

Formularz oczekiwań klienta
Sklep wykonany zgodnie z Twoimi oczekiwaniami – formularz oczekiwań klienta Prace nad sklepem internetowym rozpoczynamy od poproszenia Cię o wypełnienie „Formularza oczekiwań klienta”. Dzięki niemu jesteśmy w stanie poznać Twój gust, oczekiwania, idee i założenia. Są to informacje, dzięki którym będziemy w stanie wykonać projekt, z którego będziesz zadowolony i dumny. Stworzymy stronę, która pomoże Ci odnieść sukces i sprawi, że Twój sklep internetowy będzie najlepszy w branży.

Responsywność na urządzenia mobilne

RWD (Responsive Web Design)
Jak wynika z badań w dzisiejszych czasach coraz więcej osób korzysta z Internetu, w tym także dokonuje zakupów, za pośrednictwem urządzeń mobilnych (tablet, telefon komórkowy). Sklep internetowy, by móc prawidłowo działać na tych urządzeniach, musi posiadać tak zwaną responsywność (RWD). Przygotowany przez nas sklep internetowy, wyposażony w te technologie sprawi, że twoi klienci będą mogli przeglądać zawartość strony oraz dokonywać zakupów nie tylko na komputerze, ale też na smartfonie lub tablecie.

Warto zaznaczyć, iż również Google traktuje responsywność, jako jedno z ważnych kryteriów w trakcie pozycjonowania stron w wyszukiwarce.
Oferujemy również wykonanie profesjonalnego, osobnego projektu graficznego dla mobilnej wersji Twojego sklepu.
Tylu użytkowników sieci regularnie korzysta z telefonu podczas przeglądania zawartości Internetu i dokonywania zakupów.
67%
Tylko połowa sklepów internetowych w Polsce posiada prawidłowo działającą responsywność.
50%
Poprawnie wykonana responsywność może poprawić Twoje wyniki wyszukiwania w Google nawet o:
300%

Proste zarządzanie

CMS
Każdy wykonany przez nas sklep internetowy posiada możliwość samodzielnej edycji jego treści. Panel zarządzania jest przygotowany w taki sposób, byś bez problemu mógł sprawnie i kompleksowo zarządzać swoją stroną. System jest niezwykle prosty – w kilka minut możesz dodać towary, zmienić ceny, przypiąć rabaty czy też zorganizować wysyłkę towarów do klientów.

Do zarzadzania sklepem nie potrzeba specjalistycznych umiejętności – obsługa jest intuicyjna, a każda funkcja panelu jest zrozumiale nazwana i opisana, by ułatwić Ci pracę.

Bezpieczeństwo

Każdy sklep internetowy jest wykonany przy uwzględnieniu wszelkich zasad bezpieczeństwa, jakie aktualnie panują w branży tworzenia tego rodzaju stron. Profesjonalne sklepy internetowe zawierają kilkaset różnego rodzaju zabezpieczeń, które chronią Cię przed działaniami nieuczciwych osób.

Dodatkowym i zalecamy przez nas zabezpieczeniem jest wykorzystanie certyfikatu SL, który zainstalujemy na Twoja prośbę, aby jeszcze lepiej chronić Twój sklep i przechowywane w nim dane.

Pozycjonowanie Twojego sklepu

SEO
Pozycjonowanie sklepu internetowego jest jedynym z najważniejszych elementów, jakie mają wpływ na to, czy odniesiesz sukces. Mając najlepszy w branży sklep musisz umiejętne pokazać go potencjalnym klientom, którzy szukają go za pośrednictwem wyszukiwarek internetowych.

Pozycjonowanie pozwoli Ci osiągnąć topowe wyniki, co przełoży się na zwiększoną liczbę odwiedzin Twojego sklepu i w rezultacie także rosnącą sprzedaż.
Tyle osób trafia do sklepu internetowego po raz pierwszy za pośrednictwem wyszukiwarki:
80%
Tyle wynosi średnia dzienna ilość odwiedzin dobrze wypozycjonowanego sklepu internetowego:
1300
odwiedzin
dziennie
Tyle osób dziennie korzysta z wyszukiwarki Google, dlatego tak ważne jest, by Twój sklep był w niej widoczny:
24
miliony osób
dziennie

Kontroluj, co klienci mówią

o Twojej firmie w sieci...

Monitorowanie Internetu
Blisko 60% osób wierzy we wszystkie informacje znalezione w sieci. Dotyczy to także opinii o Twoim sklepie internetowym, które nie zawsze są słusznie negatywne. Kontroluj, co o Twoim sklepie internetowym pojawia się w sieci, włączaj się do dyskusji i działaj, gdy ktoś narusza dobre imię Twojej firmy. Dzięki kontrolowaniu sieci możesz odszukać także rozmowy, w których klienci poszukują oferowanych przez Ciebie usług lub produktów.

Tyle osób wierzy we wszystkie informacje, także te o Twojej firmie, które pojawiają się w Internecie:
Dzięki monitorowaniu sieci możesz nawiązywać do pojawiających się w Internecie rozmów na temat Twojego sklepu i oferowanych przez niego produktów. Jeśli ktoś w sieci szuka proponowanych przez Ciebie produktów lub usług będziesz mógł natychmiast zareagować i przedstawić swoją ofertę.
Tyle osób trafia do sklepu internetowego po raz pierwszy za pośrednictwem wyszukiwarki:
84%
Tyle wynosi średnia dzienna ilość odwiedzin dobrze wypozycjonowanego sklepu internetowego:
88%
Tyle osób dziennie korzysta z wyszukiwarki Google, dlatego tak ważne jest, by Twój sklep był w niej widoczny:
71%

Aspekty prawne Twojego sklepu

  • Regulamin sklepu
  • Polityka prywatności
  • GIODO
  • Znak towarowy
  • Tłumaczenie dokumentów
Profesjonalny sklep internetowy powinien działać zgodnie ze wszelkimi obowiązującymi w Polsce przepisami prawa. Wiąże się to z koniecznością dopełnienia formalności, takich jak opracowanie i opublikowanie odpowiedniego regulaminu, polityki prywatności, stosowanie właściwego znaku towarowego czy zgłoszenie do GIODO. Tworząc Twój sklep pomożemy Ci zadbać o te wszystkie prawne aspekty jego działania.

Legalne źródła

Wszelkie materiały graficzne niezbędne do stworzenia idealnego projektu graficznego Twojego sklepu pochodzą z legalnych źródeł, takich jak banki zdjęć czy zbiorów własnych naszej firmy. Wszelkie zdjęcia i grafiki, które wykorzystujemy posiadają licencję, którą opłacamy, aby Twój sklep był w 100% legalny. Każdy element wykorzystany do stworzenia grafiki posiada prawa autorskie, które nabywamy, następnie przenosząc je na Ciebie.

Nie masz pomysłu, jak mógłby wyglądać

Twój sklep internetowy?

My mamy ich tysiące
Nasze studio to prawdziwa FABRYKA POMYSŁÓW. Zdaj się na naszą kreatywność i przekonaj się, jak fantastyczna może być Twoja strona! Oferujemy Ci kreatywne wprowadzenie w życie Twoich biznesowych planów i pomysłów. Pomożemy w stworzeniu właściwej, idealnie pasującej szaty graficznej a także zaproponujemy profesjonalny copywriting, czyli stworzenie odpowiednich tekstów na Twoją stronę.
Nasze studio to prawdziwa
Fabryka
Pomysłów
Zdaj się na naszą kreatywność
i przekonaj się, jak fantastyczna
może być Twoja strona!
Oferujemy Ci kreatywne wprowadzenie w życie Twoich biznesowych planów i pomysłów. Pomożemy w stworzeniu właściwej, idealnie pasującej szaty graficznej a także zaproponujemy profesjonalny copywriting, czyli stworzenie odpowiednich tekstów na Twoją stronę.

Twój pomysł na biznes

Nasze kreatywne wykonanie
Masz genialny pomysł na biznes? Pozwól nam stworzyć idealnie narzędzie, które pozwoli Ci ten biznes rozkręcić. Profesjonalnie przygotowany sklep internetowy potrafi sprzedawać tygodniowo tysiące produktów, jeżeli zostanie wykonany w przemyślany, kreatywny i zgodny z pewnymi zasadami sposób. Taki właśnie sklep internetowy chcemy dla Ciebie wykonać.
Copywriting

Czyli profesjonalne teksty na

twojej stronie

Siła słowa ma znaczenie. Odpowiednio skonstruowane teksty nie tylko pomogą Ci dotrzeć do Klienta, ale także poprawią wyniki sklepu internetowego w wyszukiwarkach, wspierając działania SEO.

Odpowiednio opisane produkty, zasady współpracy czy słowna prezentacja firma może zadecydować o sukcesie Twojego sklepu internetowego w sieci, dlatego również i przygotowaniem profesjonalnych tekstów możemy zająć się za Ciebie, tworząc oryginalny i skuteczny kontent Twojego sklepu internetowego.

Wizualizacje produktów

Pokaż klientowi, co sprzedajesz!
Oferujemy wykonanie profesjonalnych, zaawansowanych trójwymiarowych wizualizacji oferowanych przez Ciebie produktów: przedmiotów, maszyn czy budynków. Stworzymy także wizualizacje techniczne ukazujące sposób działania wybranego urządzenia. Dzięki temu Twoi klienci będą mogli dokładnie zobaczyć, co im oferujesz.
Wizualizacje są niezastąpione w przypadku konfiguratorów, gdzie klient sam może ustalać parametry produktów. Dzięki temu będzie wiedział, jak dokładnie prezentuje się dany produkt, po wprowadzeniu indywidualnie skonfigurowanych cech.

Proces powstawania sklepu internetowego

w czterech prostych krokach
Tworzenie strony Twojego sklepu internetowego rozpoczynamy od dokładnego poznania Twoich oczekiwań i wykonania wstępnej wyceny. Jeśli nasza oferta Cię zainteresuje przygotowujemy umowę, w której określamy zasady współpracy, zakres prac, jakie zostaną wykonane, wysokość wynagrodzenia oraz termin realizacji.
Pierwszym etapem przygotowania sklepu internetowego jest stworzenie projektu szaty graficznej, który powstaje w oparciu o Twoje oczekiwania, gust, charakter prowadzonej działalności i branży, w jakiej działasz. Wszystkie te informacje otrzymujemy dzięki wypełnionemu przez Ciebie formularzowi, który przesyłamy Ci przed rozpoczęciem prac nad Twoim sklepem internetowym.
Po wykonaniu projektu graficznego i wprowadzeniu wszelkich zmian uwzględniających sugestie z Twojej strony, przystępujemy do kodowania sklepu internetowego. Dzięki temu będzie go można umieścić na serwerze jako pełnowartościową stronę internetową.
Ostatnim etapem prac, po przetestowaniu przez Ciebie stworzonego przez nas sklep internetowego jest przekazanie praw autorskich, certyfikatu własności oraz materiałów źródłowych. Od tego momentu dysponujesz 48-miesieczną gwarancją i możesz liczyć na naszą pełną pomoc techniczną.

100% zadowolonych klientów

sprawdź nasze referencje!
Wiemy, że nic nie przekona Cię bardziej, niż pozytywne opinie naszych zadowolonych klientów. Chętnie pokażemy Ci referencje wystawione przez osoby, które zdecydowały się na współpracę z nami. Są one najbardziej wiarygodnym źródłem opisującym naszą firmę. Pozytywne opinie dotychczasowych klientów sprawiają, że wiemy, iż nasze działania są efektywne.

Nie czekaj! Dołącz do grona osób, które cieszą się posiadaniem doskonale działającego sklepu internetowego!

Gwarancja jakości

Nasza ciężka praca została doceniona i potwierdzona wręczeniem
nam certyfikatów: "Rzetelna Firma", "Firma Godna Zaufania" jak i "Pewny Kontrahent".

Płacisz tylko raz

Sklep internetowy bez ukrytych
kosztów i opłat abonamentowych
Decydując się na współpracę z nami zyskujesz gwarancję jednorazowych kosztów związanych z przygotowaniem i uruchomieniem sklepu internetowego stworzonego według Twoich wytycznych. Nie pobieramy dodatkowych opłat miesięcznych czy rocznych.

Jedyne koszty, z jakimi musisz się liczyć, decydując się na prowadzenie sklepu w sieci internetowej związane są z zakupem i utrzymaniem domeny (około 99zł rocznie) oraz serwera (ok. 150 zł rocznie). Możliwe jest też poniesienie kosztów na rzecz zewnętrznych dostawców integracji – na to niestety nie mamy wpływu.

Wybierając nas, zyskujesz pewność, iż cena sklepu internetowego, jaką uzgodnimy w umowie będzie obejmowała kompleksową realizację całego projektu, począwszy od stworzenia jego projektu, poprzez programowanie, uruchomienie sklepu oraz wyposażenie go w odpowiadające Twoim potrzebom integracje.

Kompleksowa usługa wykonania

sklepu internetowego

wszystko zrobimy za Ciebie
Wiemy, że nic nie przekona Cię bardziej, niż pozytywne opinie naszych zadowolonych klientów. Chętnie pokażemy Ci referencje wystawione przez osoby, które zdecydowały się na współpracę z nami. Są one najbardziej wiarygodnym źródłem opisującym naszą firmę. Pozytywne opinie dotychczasowych klientów sprawiają, że wiemy, iż nasze działania są efektywne.

Nie czekaj! Dołącz do grona osób, które cieszą się posiadaniem doskonale działającego sklepu internetowego!

Kontroluj statystyki

swojego sklepu

Sklep internetowy, który dla Ciebie stworzymy zostanie wyposażony w profesjonalne narzędzia służące analizie ruchu na tej stronie. Dzięki nim dowiesz się, ile osób odwiedza Twoją witrynę, w jakim są wieku, jakie urządzenia wykorzystują w celu przeglądania zawartości Twojej strony, z jakich części kraju pochodzą oraz jakie strony przykuwają ich uwagę najdłużej, a jakie najkrócej. Zyskasz też informacje, w jaki sposób klienci trafiają do Twojego sklepu (z przeglądarki, wyszukiwarki cen, czy też po bezpośrednim wpisaniu adresu strony). Pozwoli Ci to na optymalizację oferty, cen oraz struktury sklepu a także na wybór właściwych narzędzi, które generują największy ruch na Twojej stronie.

Odpowiednio dobrane

oprogramowanie

Prawidłowe działanie sklepu internetowego opiera się przede wszystkim na wyborze właściwego oprogramowania. Zdając sobie z tego sprawę dokładnie analizujemy Twoje potrzeby i dobieramy oprogramowanie w taki sposób, by spełniało wszelkie Twoje oczekiwania. Dzięki temu Twój sklep internetowy stanie się profesjonalnym narzędziem do pracy i sprzedaży na ogromną skalę. Oczywiście bierzemy pod uwagę także Twoje preferencje. Jeśli jesteś zdecydowany na wybór konkretnego oprogramowania, stworzymy Twój sklep internetowy w oparciu właśnie o nie.

Social media

media społecznościowe
Media społecznościowe są prawdziwym fenomenem naszych czasów. Trudno dziś wyobrazić sobie działanie jakiejkolwiek firmy, czy tym bardziej sklepu internetowego bez wykorzystania możliwości, jakie dają portale społecznościowe. Właśnie dzięki nim można trafić do szerokiego grona potencjalnych klientów.

Wraz z przygotowaniem Twojego sklepu internetowego oferujemy połączenie go z wybranymi serwisami społecznościowymi, co zagwarantuje Ci jeszcze lepszą promocję Twojej strony. Wykorzystaj potencjał mediów społecznościowych, by poszerzać grono swoich klientów oraz budować odpowiedni wizerunek swojej marki!

Live Chat

Bądź w kontakcie z klientem
Profesjonalny sklep internetowy to przede wszystkim profesjonalna obsługa. Dzięki wyposażeniu Twojego sklepu w okienko Live Chat umożliwimy Twoim klientom kontakt z Tobą w czasie rzeczywistym. Nie będzie już konieczności czekania na odpowiedzi za pośrednictwem mailowym. Twoi klienci będą mogli rozwiać swoje wątpliwości natychmiast, dzięki czemu szybciej podejmą decyzję o zakupie oferowanych przez Cebie produktów.

Pokaż klientowi, że jesteś do jego dyspozycji i nie pozwól mu napisać do konkurencji!

Zakupy na raty

pozwól swoim klientom dokonać
zakupu
Dzisiaj niewiele osób decyduje się na zakup drogich sprzętów za gotówkę. Blisko 75% ludzi wybiera możliwość kupowania na raty. Dzięki oferowanym przez nas rozwiązaniom Ty też możesz zaoferować swoim klientom możliwość zakupów ratalnych. Funkcja ta pozwoli podnieść sprzedaż drogich produktów nawet o 35%.

System jest w pełni zautomatyzowany i niezwykle prosty w obsłudze, zarówno ze strony klienta, jak i Twojej.

Szablon i integracja Allegro

sprzedawaj jeszcze więcej!
Korzystanie z popularnych portal sprzedażowych daje możliwość dotarcia ze swoją ofertą do jeszcze większej grupy odbiorców. Proponujemy Ci więc zintegrowanie Twojego sklepu internetowego z Allegro, co umożliwi szybkie i wygodne wystawianie Twoich produktów na tym portalu sprzedażowym. Integracja ta pozwoli Ci zaoszczędzić dużo czasu oraz zyskać nowych klientów. System jest bardzo prosty i działa niemal bezobsługowo. Obecnie integracja z Allegro jest jedną z najchętniej wybieranych, zaraz obok przesyłek i płatności.

Oferujemy Ci także wykonanie profesjonalnego szablonu Twojego sklepu na Allegro. Będzie on graficznie dopasowany do wyglądu Twojej strony, co pozwoli Twoim klientom lepiej zapamiętać Twoją markę.

Pozycjonowanie aukcji na Allegro

niech twoje oferty będą na szczycie!
Od pewnego czasu portal Allegro zaczął stosować algorytm, na podstawie którego niektóre aukcje są wyświetlane wyżej od innych. Bez wątpienia jednym z kryteriów uzyskania dobrego wyniku jest duża liczba wyświetleń Twojego ogłoszenia. Zadbamy o to, by Twoje aukcje były regularnie odwiedzane przez klientów, co pozwoli na osiągniecie wyższej pozycji wyświetlania w serwisie. Dzięki temu będziesz miał możliwość trafić ze swoją ofertą do większej grupy potencjalnych klientów.

Marketing szeptany

niech o Tobie wiedzą!
Dotarcie do nowych klientów to najważniejsze zadanie, jakie stoi przed Twoim sklepem internetowym. Jak to zrobić? Poza pozycjonowaniem strony jednym z najlepszych sposobów jest marketing szeptany. Działanie to oznacza dyskusje na temat Twojego sklepu na różnego rodzaju portalach branżowych, blogach, forach czy serwisach społecznościowych.

Pomożemy Ci zadbać o to, by każdy dowiedział się o Twoim sklepie!
Dbamy o Twój spokój

Setki zrealizowanych projektów

Masz pomysł na stronę internetową ?
Potrzebujesz wyceny ?
Napisz do nas - przygotujemy dla Ciebie darmową wycenę.

Imię

Nazwisko

Nazwa firmy

Branża

Miasto

Budżet

Numer telefonu

Adres E-mail

Treść wiadomości

Zaufaj
profesjonalistom
zrealizowanych
projektów
doświadczenia
zadowolenia
Firma SAMATIX to idealna przystań na długie lata dla
każdej firmy która poważnie myśli o swojej przyszłości
Karolina Skłodziuńska
Semato Polska

Animacja/Explainer video

pokaż klientowi krótką animację o twoim produkcie
Często pokazana w tradycyjny sposób oferta sklepu internetowego to za mało by przekonać klienta do zakupu. Warto więc przygotować krótki film, który w ciekawy sposób przedstawi klientowi Twój produkt, sposób jego wykorzystania czy proces jego powstawania.

Tego typu animacje bardzo dobrze wpływają także na pozycjonowanie Twojego sklepu oraz budują profesjonalny i pozytywny wizerunek Twojej marki.
Zobacz nasz
TV SPOT
Posłuchaj
naszego spotu
radiowego
Gotowy na sukces ?
Postaw na profesjonalistów

Wciąż nie jesteś zdecydowany?

spotkaj się z nami!
Choć wierzymy, że nasza oferta jest bardzo atrakcyjna, zdajemy sobie sprawę, że możesz mieć wiele pytań i wątpliwości. Jeśli tak jest – umów się z nami na spotkanie. Udzielimy Ci na nim wszelkich informacji oraz rozwiejemy twoje wątpliwości.

Nie czekaj! Zdecyduj się na stworzenie profesjonalnej strony www twojej firmy i skontaktuj się z nami!