Wykonanie sklepu internetowego – gadżety reklamowe – branża reklamowa


Sklep internetowy

Czytaj więcej

Stworzenie designu sklepu internetowego wraz z zakodowaniem i wdrożeniem

———–

Grafika: Indywidualnie zaprojektowany przez nas projekt graficzny wraz z motywem przewodnim oraz całą szatą graficzną, przyciskami, ikonami czy też podstroną 404

Technologia wykonania: Prestashop
System zarządzania treścią na stronie: CMS WordPress – dopasowany do potrzeb klienta

Żadnych szablonów, żadnych gotowców, żadnych webuilderów typu Elementor – wszystko wykonane pod oczekiwania inwestora.

———–

Opis realizacji:

Dla marki Prima Gift zaprojektowaliśmy sklep internetowy z gadżetami reklamowymi. Głównym założeniem było stworzenie sklepu, który dobrze wyeksponuje oferowane produkty i będzie przyjemny w obsłudze. Design oparliśmy o wskazany przez Klienta odcień różu, a rozbudowane menu i wyróżnienie kategorii produktów pozwoli szybko i sprawnie poruszać się po witrynie. Dzięki zastosowaniu jasnych szarości sklep nie przytłacza nadmiarem informacji, a dobrze zaprojektowane filtry jeszcze bardziej ułatwiają szukanie produktów.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Samatix Hadelko Mateusz z siedzibą w Kędzierzyn-Koźle, 47-200, ul. Piastowska 7/3, moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zadane przez formularz kontaktowy za pośrednictwem kanałów komunikacji, które wskazałem/am w formularzu, zgodnie z wymogami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Tym samym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach handlowych i marketingowych przez wskazaną powyżej firmę Samatix. Ponadto oświadczam, iż zostałem poinformowany o możliwości wycofania udzielonej zgody w każdym momencie oraz o tym, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.