Wykonanie portalu ogłoszeniowego – portal szkoleniowy BHP


Portal internetowy

Czytaj więcej

Zaprojektowanie designu, zakodowanie i wdrożenie portalu internetowego.

———–

Grafika: Indywidualnie zaprojektowany przez nas projekt graficzny wraz z motywem przewodnim oraz całą szatą graficzną, przyciskami, ikonami czy też podstroną 404

Technologia wykonania: PHP
System zarządzania treścią na stronie: Dedykowany panel zarządzania (CMS) stroną w PHP

Żadnych szablonów, żadnych gotowców, żadnych webuilderów typu Elementor – wszystko wykonane pod oczekiwania inwestora.

———–

Link do kart konceptu graficznego:
https://xd.adobe.com/view/6d44a487-4049-4caa-8601-62da5f10f717-3817/

Opis realizacji:

Dla Klienta Centrum Szkoleń Online stworzyliśmy portal z szerokim zbiorem kursów i szkoleń. Współpracę rozpoczęliśmy od analizy oczekiwań, dzięki czemu określiliśmy postawione przed nami cele – priorytetem była wysoka funkcjonalność i oryginalny design, który wyróżni portal na tle konkurencji. Podczas projektowania ważne również było to, aby dobrze wypromować produkt w postaci szkolenia i pokazać użytkownikowi, jak prosta jest jego realizacja. W tym celu zastosowaliśmy graficzne schematy, pokazujące etapy realizacji kursu, a także wideo z instrukcją obsługi.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Samatix Hadelko Mateusz z siedzibą w Kędzierzyn-Koźle, 47-200, ul. Piastowska 7/3, moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zadane przez formularz kontaktowy za pośrednictwem kanałów komunikacji, które wskazałem/am w formularzu, zgodnie z wymogami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Tym samym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach handlowych i marketingowych przez wskazaną powyżej firmę Samatix. Ponadto oświadczam, iż zostałem poinformowany o możliwości wycofania udzielonej zgody w każdym momencie oraz o tym, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.