Smaatix

Byczo dobre strony internetowe

klasy premium

Ta podstrona
przechodzi
właśnie
byczo dobre
zmiany

Samatix
Przejdź do strony
głównej i sprawdź
naszą ofertę
Samatix

Poproś o wycenę

od:
do:
Zapoznałem/am się z polityką prywatności oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu) w celu nawiązania kontaktu oraz przekazywania informacji handlowych, marketingowych przez firmę Samatix w całym okresie przetwarzania moich danych.

Zaprojektujemy i stworzymy portal internetowy

TWÓJ pomysł na biznes NASZE kreatywne wykonanie!

Masz genialny pomysł na
BIZNES W SIECI?! Świetnie!
Chętne pomożemy Ci
go zrealizować!

Stworzenie profesjonalnego portalu internetowego, który odniesie sukces w sieci, jest zaawansowanym procesem stanowiącym wyzwanie dla twórców. Z tego powodu przygotowanie portalu internetowego warto powierzyć profesjonalistom, którzy zrealizowali już dziesiątki tego typu projektów.

W dzisiejszych czasach, gdy podobno wszyscy potrafią wykonać stronę internetową, należy bardzo uważać, by nie powierzyć jej przygotowania osobie niedoświadczonej. Można w ten sposób zaprzepaścić genialny pomysł, który nie zostanie zrealizowany z powodu źle zaprojektowanego i wykonanego portalu internetowego. Powierzając nam stworzenie swojego portalu www zyskujesz gwarancję, że otrzymasz profesjonalne narzędzie, dzięki któremu zrealizujesz swoje cele.

Aby dobrze zrozumieć Twoje oczekiwania, naszą współpracę zaczynamy od przeprowadzenia z Tobą stacjonarnych warsztatów w Twoim mieście, z wykorzystaniem techniki "Design Thinking", aby w pełni zrozumieć Twoje oczekiwania, potrzeby, móc zaplanować każdą funkcjonalność czy wyeliminować wszelkie zagrożenia w projekcie już na etapie jego planowania. Dzięki takim warsztatom, będziemy mogli ustalić kompleksowo cały zakres działania Twojego portalu i omówić niezbędne kwestie dotyczące jego prawidłowego działania w sieci.

Ciekawe i nowoczesne portale internetowe mogą zarabiać więcej, niż potężne sklepy internetowe!
+ 90%
5 na 10 internautów regularnie korzysta z portali, które skierowane są do grupy ich zainteresowań.
50%
Według badań tylko 1 na 10.000 osób podejmuje realizacje swoich pomysłów związanych z portalami internetowymi.
1/10000

Zmienimy Twój pomysł w profesjonalny portal internetowy!

Ty masz genialny pomysł – my posiadamy wiedzę, jak ten pomysł zamienić w profesjonalna stronę internetową. Im bardziej innowacyjny jest Twój pomysł, tym większe są szanse na powodzenie Twojego biznesu! Niekonwencjonalne rozwiązania, nowe metody działania oraz proste, a zarazem praktyczne, narzędzia to coś, czego potrzebuje twój portal internetowy.

Przedstaw nam swój pomysł, opisz go, wymień najważniejsze zadania portalu. Powiedz nam, dlaczego twój pomysł jest wyjątkowy, czym się charakteryzuje i co ma wyróżniać go na rynku – zapewnimy Ci kompleksowe wykonanie portalu internetowego, jakiego potrzebujesz!

Masz pomysł na portal internetowy, ale boisz się, że nie da się go zrealizować w formie sprawnie działającej strony internetowej? Zostaw to nam – zrobimy wszystko, by powstał taki portal, jaki dyktuje Ci wyobraźnia! Im bardziej dajesz się jej ponieść, poszukując nietypowych rozwiązań, tym lepiej dla Twojego projektu.

My każdy pomysł przeniesiemy na komputer, a potem do Twojego portalu!
Zrobimy dla Ciebie wszystko
portal internetowy bez ograniczeń
Średni czas, jaki przeciętny użytkownik codziennie spędza przeglądając portale internetowe wynosi 4 godziny.
4 h
11,1 milionów gospodarstw w Polsce posiada stały dostęp do Internetu. Pamiętaj, że są to potencjalni użytkownicy twojego portalu!
11,1
milionów
Codziennie aż 12 milionów ludzi na całym świecie dodaje swoje konto na popularnych portalach.
12
milionów

Zaawansowane integracje z dostawcami zewnętrznymi

Twój portal wszystko robi sam!

Zaawansowane integracje portalu internetowego pozwalają użytkowni na szybsze i wygodniejsze korzystanie z niego. Ponadto integracje takie znacznie ułatwiają obsługę portalu przez jego administratora.

Tworzone przez nas portale internetowe są zaprojektowane w taki sposób, by móc wzbogacać je o niezliczone i funkcjonalne integracje, takie jak między innymi systemy płatności online, zarządzanie przesyłkami czy możliwość automatycznego wystawiania faktur lub pobierania produktów.

Strona stworzona w sposób profesjonalny

szybki i bezawaryjny portal

Profesjonalny portal internetowy charakteryzuje się przede wszystkim szybkim działaniem, brakiem błędów oraz tym, iż jest przemyślany w najdrobniejszych szczegółach. Dzięki temu użytkownicy zyskują ogromną przyjemność korzystania z niego i chętnie na niego wracają.

Oferujemy stworzenie właśnie takich portali. Tworzymy je z uwzględnieniem wszystkich Twoich oczekiwań, biorąc również pod uwagę wszelkie obowiązujące w branż standardy. Dzięki temu jakość działania i obsługi strony jest niezwykle wysoka.

Projekt graficzny tworzony

indywidualnie

Jednym z najważniejszych elementów każdego portalu internetowego jest właściwie wykonana szata graficzna. Tworzony przez nas projekt graficzny dostosowujemy do Twoich oczekiwań i potrzeb. Gwarantujemy też, iż będzie to projekt oryginalny, który powstanie w oparciu o nowe szablony. W przygotowaniu grafiki Twojej strony nie sięgamy po gotowe rozwiązania!

Wiesz, że użytkownik w ciągu pierwszych piętnastu sekund decyduje o tym, czy pozostać na danej witrynie internetowej? Z tego powodu oryginalny, a przy tym miły dla oka projekt graficzny jest szczególnie ważny. To on przyciągnie uwagę użytkownika i sprawi, że chętniej będzie on korzystał z Twojego portalu www.
Tyle czasu decyduje o tym, czy użytkownik pozostanie na Twoim portalu:
15
sekund
Dla tak dużej grupy internautów najważniejszym aspektem w ocenie portalu internetowego jest jego wygląd:
73%
Odpowiednia, unowocześniona szata graficzna strony może podnieść ilość jej odwiedzin nawet o 75%.
75%

Odpowiednia struktura portalu

Seo i Web Friendly

Istnieje pewien zbór zasad, które decydują o tym, że dany użytkownik uważa korzystanie z danej strony www za przyjemne. Dotyczą one przede wszystkim wyglądu oraz funkcjonowania portalu. Nie każdy zdaje sobie sprawę z istnienia tych zasad, które noszą nazwę WEB Friendly. My poznaliśmy je dokładnie i wiemy, w jaki sposób wprowadzić je w życie na Twoim portalu!

Inne ważne zasady noszą nazwę SEO Friendly i są decydujące, jeśli chodzi o pozycjonowanie Twojego portalu w wynikach wyszukiwania. Te zasady także poznaliśmy dokładnie i stosujemy je przy tworzeniu Twojej strony. Dzięki temu zyskasz pewność, iż więcej potencjalnych użytkowników dowie się o Twoim portalu internetowym!
Właściwe wykorzystanie technik związanych z WEB Friendly może podnieść zainteresowanie internautów twoją stroną nawet o 83%.
83%
Odpowiednie wykorzystanie zasad SEO Friendly może przyspieszyć pojawienie się Twojej strony w wynikach wyszukiwania nawet o 88%.
88%
Ponad 70% użytkowników trafia na portale internetowe poprzez wyszukiwarki.
70%

Wykonamy portal według

Twoich wytycznych

Formularz oczekiwań klienta
Zanim przystąpimy do prac nad Twoim portalem internetowym poprosimy Cię o wypełnienie specjalnego formularza, dzięki któremu poznamy Twoje pomysły, oczekiwania oraz potrzeby. Informacje te są niezbędne do tego, byśmy mogli zaprojektować portal internetowy, który idealnie zrealizuje twoją wizję. Dzięki temu z pewnością osiągniesz sukces w sieci!

Responsywność na urządzenia mobilne

RWD (Responsive Web Design)
Z badań wynika, że coraz więcej osób korzysta z sieci internetowej poprzez wykorzystanie urządzeń mobilnych. W związku z tym należy zadbać, by portal internetowy właściwie działał na telefonie komórkowym czy tablecie, czyli posiadał tak zwaną responsywność. W tym celu podczas tworzenia dla Ciebie portalu internetowego korzystamy z technologii, która te responsywność zapewnia. Pomoże Ci to nie tylko trafić do szerszego grona użytkowników, ale też zyskać lepsze wyniki wyszukiwania w Google, ponieważ responsywność jest jedną z cech, które wyszukiwarka ta bierze pod uwagę podczas pozycjonowania poszczególnych stron.
Oferujemy również możliwość wykonania osobnych graficznych projektów dla stron mobilnych!
Tylu użytkowników do przeglądania Internetu wykorzystuje tablety, telefony bądź inne urządzenia mobilne:
67%
Jedynie połowa polskich portal posiada w pełni wdrożoną responsywność.
50%
Właściwa responsywność może pomóc Ci poprawić wyniki wyszukiwania w Google nawet o:
300%

CMS, czyli łatwa obsługa portalu

Przygotowując dla Ciebie portal internetowy zadbamy o to, by zarządzanie nim było szczególnie łatwe. Stworzymy taki panel administracyjny, który pozwoli na szybką edycję pojawiających się na stronie treści. Do prowadzeniu takiego portalu nie są konieczne żadne specjalistyczne umiejętności. Obsługa panelu administracyjnego jest intuicyjna. Wszystkie funkcje opisujemy w sposób zwięzły i zrozumiały, dzięki czemu łatwo nauczysz się z nich korzystać, a samo zarządzanie portalem stanie się proste i przyjemne.

Zadbamy o bezpieczeństwo portalu

Podczas tworzenia portali internetowych dbamy, by spełniały one wszelkie wymogi bezpieczeństwa, jakie obecnie obowiązują w branży internetowej. Dodatkowo proponujemy stosowanie certyfikatu SSL, który zainstalujemy, jeśli tylko będziesz chciał. Dzięki temu certyfikatowi jeszcze lepiej uda Ci się zabezpieczyć wszelkie przetwarzane przez Twój portal dane.

Gwarantujemy, że dokładamy wszelkich starań, by zabezpieczyć Twój portal internetowy przed nieuczciwymi działaniami ze strony innych użytkowników.

SEO

czyli umożliwimy łatwe
pozycjonowanie portalu

Nie da się ukryć, że obecnie jednym z warunków odniesienia sukcesu w przestrzeni Internetu jest właściwe pozycjonowanie swojego portalu. Mając idealny portal internetowy powinieneś zadbać o to, by jak najwięcej ludzi na niego trafiło.

Odpowiednie działania podejmowane w ramach pozycjonowania twojego portalu sprawią, iż będzie on wyświetlał się na pierwszych pozycjach wyników wyszukiwania, a to z kolei w prosty sposób przełoży się na zwiększony ruch użytkowników w Twoim serwisie.
8 na 10 osób trafia na portale internetowe poprzez korzystanie z wyszukiwarki.
80%
Prawidłowo wypozycjonowaną stronę www odwiedza dziennie około:
2300
odwiedzin
dziennie
TWidoczność portalu w wyszukiwarce Google jest tak ważna, ponieważ to właśnie z niej codziennie korzystają 24 miliony ludzi na całym świecie.
24
miliony osób
dziennie

Kontroluj, co klienci mówią

o Twoim portalu w sieci...

Monitorowanie Internetu
Wiesz, że ponad połowa osób korzystających z Internetu wierzy we wszystkie znalezione w sieci informacje? Dotyczy to również wszelkich opinii o firmach, sklepach czy portalach internetowych które przecież nie zawsze pochodzą od klientów lub użytkowników. Dzięki monitorowaniu Internetu będziesz miał możliwość kontrolowania tego, co na temat twojego portalu pojawia się w sieci. Dzięki temu będziesz mógł zareagować, gdy konieczne będzie zgłoszenie naruszenia dobrego imienia Twojej firmy. Monitorowanie sieci pozwoli Ci także na szybkie rozwiązywanie problemów Twoich użytkowników, podjęcie z nimi dialogu oraz przyjęcie właściwego stanowiska w sytuacjach konfliktowych.
Tyle osób polega na opiniach i informacjach znalezionych w sieci:
84%
Dzięki wykorzystaniu monitorowania w sieci zyskujesz możliwość nawiązywania do rozmów dotyczących twojej oferty.
88%
Monitorowanie w sieci umożliwia Ci natychmiastowe zareagowanie, gdy ktoś w Internecie będzie szukał informacji na temat oferty Twojego portalu.
71%

Prawne aspekty działania portalu

  • Regulamin portalu
  • Polityka prywatności
  • GIODO
  • Znak towarowy
  • Tłumaczenie dokumentów
Polskie przepisy regulują wiele kwestii związanych z prowadzeniem portali internetowych. Dotyczą one między innymi stworzenia właściwego regulaminu sklepu, dbania o ochronę danych osobowych i prowadzenie właściwej polityki prywatności czy też zgłoszenie strony do Głównego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Tworząc Twój wymarzony portal internetowy zadbamy o to, by właściwie przygotować odpowiednie zgłoszenia i dokumenty oraz zredagować regulamin sklepu tak, by chronił Ciebie i wszystkich użytkowników strony.

Korzystamy jedynie z legalnych źródeł

Podczas przygotowywania grafiki Twojego portalu korzystamy jedynie z legalnie pozyskanych materiałów. Najczęściej pochodzą one z prywatnych zasobów naszej firmy bądź z takich źródeł jak bazy zdjęć. Gwarantujemy, iż grafiki i zdjęcia, z których korzystamy posiadają odpowiednie licencje opłacane przez nas po to, by Twój portal internetowy działał całkowicie legalnie. Nabywamy prawa autorskie do wszystkich wykorzystywanych materiałów po to, by po stworzeniu portalu móc je Tobie przekazać.

Nie masz pomysłu, jak mógłby wyglądać

Twój portal internetowy?
Zaufaj nam

Jeśli zdajesz sobie sprawę z tego, że Twój portal internetowy powinien być innowacyjny, najbardziej nowoczesny i bardzo ciekawy wizualnie, ale nie wiesz, w jaki sposób uzyskać taki efekt, zaufaj nam! Podpowiemy Ci ciekawe rozwiązania. Mamy wiele pomysłów, które z chęcią dla Ciebie zrealizujemy.

Naszym znakiem rozpoznawczym są kreatywne, estetyczne oraz oryginalne projekty wszelkich portali internetowych. Twoją stronę również przygotujemy tak, by była przyjazna użytkownikom, funkcjonalna i po prostu piękna. Gwarantujemy, że użytkownicy będą zachwyceni, a konkurencja z pewnością zacznie Ci zazdrościć!
Jesteśmy prawdziwą
FABRYKĄ
KREATYWNOŚCI
Zaufaj naszym pomysłom i sprawdź,
jak świetnie może prezentować
się Twój portal!
Projektując portale internetowe nie trzymamy się sztywnych standardów czy znanych i powszechnych metod. Do każdego projektu podchodzimy w sposób kreatywny, zarówno przygotowując wygląd, jak i układ Twojego portalu.

Kreatywność jest dla nas najważniejsza. Możesz więc być pewien, że twój portal będzie inny od wszystkich pozostałych funkcjonujących w sieci!

Kreatywne wykonanie

Twojego pomysłu

W celu wykonania idealnego portalu internetowego, który w pełni spełni Twoje oczekiwania i potrzeby, musimy poznać wszelkie Twoje wymagania, pomysły i idee. O całą resztę zadbamy sami. Sprawdzimy, jakie rozwiązania stosuje konkurencja, poznamy zasady panujące w branży, w której chcesz działać – mówiąc wprost, dokonamy pełnego wywiadu, by móc przygotować dla Ciebie możliwie najlepszy portal.

Podziel się z nami swoimi nietypowymi pomysłami – z przyjemnością zmienimy je w kolejne moduły Twojego portalu!

Profesjonalna treść

Copywriting

Tworzenie profesjonalnych treści na portalach internetowych nie oznacza tylko pisania w taki sposób, by było to zrozumiałe i atrakcyjne dla odbiorców, ale również przygotowanie tekstów pod kątem standardów SEO. Należy pamiętać, iż interesujące, przyciągające uwagę użytkownika i jednocześnie właściwie zoptymalizowane treści są niezbędne, by zapewnić swojemu portalowi wysokie wyniki w Google.

Profesjonalne usługi copywriterskie pozwolą Ci na umieszczenie na portalu treści idealnych, dzięki którym nie tylko zyskasz dużą grupę odbiorców, ale także odniesiesz sukces!
Atrakcyjne wizualizacje produktów

Wiemy, że nie wszystko da się pokazać jedynie za pomocą zdjęcia. Dlatego proponujemy Ci wykonanie profesjonalnych, trójwymiarowych animacji, które pozwolą użytkownikom na lepsze poznanie oferowanych na Twoim portalu produktów.

Tego rodzaju wizualizacje sprawdzą się szczególnie w sytuacji, gdy chcesz pokazać użytkownikom skomplikowane urządzenia, przedmioty dużych rozmiarów lub wtedy, gdy chcesz umożliwić obejrzenie, jak dany przedmiot będzie wyglądał po wprowadzeniu modyfikacji poszczególnych parametrów.

Cztery kroki do stworzenia portalu internetowego

Pracę nad portalem internetowym rozpoczynamy od wysłania ci „Formularza oczekiwań klienta”, dzięki któremu będziemy w stanie poznać Twoje preferencje i potrzeby. Znając je będziemy w stanie przygotować wycenę. Jeśli oferta, którą Ci przedstawimy wyda Ci się atrakcyjna, spiszemy umowę. Znajda się w niej informacje dotyczące zakresu prac, jakie wykonamy, wysokości wynagrodzenia oraz czasu realizacji. Po podpisaniu tego dokumentu przystąpimy do prac nad portalem.
Zaczniemy od przygotowania szaty graficznej. Podczas jej projektowania weźmiemy pod uwagę wszelkie Twoje preferencje, ale także standardy panujące w branży, w której działasz. Dzięki informacjom, które przekażesz nam we wcześniej wypełnionym formularzu stworzymy projekt, który idealnie będzie odpowiadał Twoim oczekiwaniom.
Kolejnym etapem, po wykonaniu szaty graficznej oraz wprowadzeniu do niej zmian według Twoich wytycznych zajmiemy się kodowaniem strony. Dzięki temu możliwe będzie umieszczenie jej na wybranym przez Ciebie serwerze, a tym samym uruchomienie jej w Internecie.
Ostatnim krokiem jest przetestowanie przez Ciebie portalu. Jeśli nic nie będzie już wymagało poprawek przekażemy Ci wszelkie prawa autorskie, materiały źródłowe oraz certyfikat własności. Zyskasz także czteroletnią gwarancję oraz pełne wsparcie techniczne z naszej strony.

100% zadowolonych klientów

sprawdź nasze referencje!
Zdajemy sobie sprawę z tego, że pozytywne opinie zadowolonych klientów dotyczące naszej pracy mogą pomóc C podjąć decyzję o powierzeniu stworzenia Twojego portalu internetowego właśnie nam. Chętnie podzielimy się z Tobą wszelkimi referencjami, które wystawili nam nasi klienci.

Gwarantowana jakość

O wysokiej jakości oferowanych przez nas usług świadczą posiadane przez nasza firmę certyfikaty,
takie jak „Pewny Kontrahent”, „Rzetelna Firma”, czy „Firma Godna Zaufania”.
Dla nas są one powodem do dumy i dowodem, że nasza praca jest ceniona w branży.

Płacisz tylko raz

Brak ukrytych
kosztów i opłat abonamentowych
Naszą zasadą jest, że za stworzenie portalu internetowego klient dokonuje jednorazowej opłaty. Nie wymagamy uiszczania cyklicznych, comiesięcznych lub corocznych opłat abonamentowych. Jedyne dodatkowe koszty związane z prowadzeniem przez Ciebie portalu będą związane z koniecznością wykupienia i utrzymania serwera oraz domeny. Może też się zdarzyć, iż konieczne będzie uiszczenie opłaty na rzecz zewnętrznego dostawy wybranej przez Ciebie integracji – na to niestety nie mamy żadnego wpływu.

Określony przez nas w podpisanej z Tobą umowie koszt zaprojektowania i przygotowania portalu internetowego obejmuje pełną, kompleksową jego realizację!

Usługa kompleksowa

czyli zajmiemy się wszystkim
Stworzenie szaty graficznej czy też struktury portalu jest jedynie częścią czynności, które należy wykonać, by strona działała prawidłowo. W ramach kompleksowej realizacji naszych usług zadbamy także o umieszczenie portalu na wskazanym przez Ciebie serwerze czy zaprojektowanie odpowiedniego logo. Ponadto wykonamy szereg prac polegających na stworzeniu skrzynki mailowej i zainstalowaniu odpowiadających Twoim potrzebom integracji. Zadbamy też o dopełnienie wszelkich prawnych formalności, w tym o stworzenie uczciwego regulaminu czy zgłoszenie do GIODO.

Kontrolowanie statystyk

Dzięki funkcjonalnościom, w które wyposażymy Twój portal internetowy, będziesz w prosty sposób mógł kontrolować statystyki tej strony. Dzięki temu dowiesz się, jak duża liczba osób odwiedza twój portal, skąd one pochodzą, ile mają lat oraz z jakich urządzeń korzystają, przeglądając Twój serwis. Pozwoli Ci to dobrać optymalne narzędzia i rozwiązania, dzięki którym Twój portal stanie się jeszcze bardziej atrakcyjny dla użytkowników. Dostęp do statystyk pozwoli Ci także na wyeliminowanie słabych punktów strony. To z kolei pozwoli Ci odnieść większy sukces w sieci internetowej.

Idealnie dopasowane

oprogramowanie
Siłą każdego portalu internetowego jest jego niezawodność i szybkość działania. Te zapewnione mogą zostać jedynie przez wykorzystanie właściwego, dostosowanego do indywidualnych potrzeb oprogramowania. Pomożemy Ci wybrać takie oprogramowanie, które pozwoli na realizację wszystkich twoich pomysłów. Jeśli jednak sam dokonałeś już takiego wyboru – stworzymy portal w oparciu o rozwiązania, na które się zdecydowałeś.

Wykorzystanie mediów

społecznościowych
Nie da się ukryć, że obecnie to właśnie w mediach społecznościowych tkwi największy potencjał, jeśli chodzi o promocję wszelkich stron i portali internetowych. Dzięki rozwiązaniom, które Ci proponujemy, możliwe będzie połączenie Twojego portalu z dowolnymi mediami społecznościowymi, co pozwoli Ci na dotarcie do ogromnej grupy potencjalnych użytkowników a także na budowanie pozytywnego wizerunku portalu.

Bądź w stałym kontakcie

z użytkownikami
Proponujemy Ci wykorzystanie okienka Live Chat, które pozwoli Ci na bycie w stałym kontakcie ze swoimi użytkownikami im klientami. Dzięki temu rozwiązaniu będziesz mógł szybko odpowiadać na wszelkie pytania, a tym samym dasz swoim użytkownikom do zrozumienia, że są dla Ciebie ważni! Dzięki temu z pewnością nie wybiorą konkurencji.

Działania w ramach marketingu szeptanego

niech o Tobie wiedzą!
Dla rozwoju portalu internetowego najważniejsze jest dotarcie do nowych użytkowników można to osiągnąć dzięki wykorzystaniu właściwego pozycjonowania oraz technik marketingu szeptanego. Należy zadbać o to, by w sieci dużo mówiło się o Twoim portalu. Informacje o nim powinny pojawiać się na branżowych stronach, w różnych serwisach, forach oraz w mediach społecznościowych czy na blogach. Dołożymy wszelkich starań, by każdy Internauta wiedział o istnieniu Twojego portalu!
Dbamy o Twój spokój

Setki zrealizowanych projektów

Zaufaj
profesjonalistom
zrealizowanych
projektów
doświadczenia
zadowolenia
Firma SAMATIX to idealna przystań na długie lata dla
każdej firmy która poważnie myśli o swojej przyszłości
Karolina Skłodziuńska
Semato Polska

Animacja na temat twojego portalu

Stworzenie pozytywnego wizerunku Twojego portalu możesz rozpocząć od przygotowania tak zwanego Explainer Video, czyli krótkiego filmu, który prezentował będzie historię twojej strony czy jej działanie. Jest to forma niezwykle atrakcyjna i przyciągająca uwagę użytkowników. Z jej pomocą z pewnością uda Ci się także dobrze wypozycjonować swój portal.

Pomożemy Ci przygotować i umieścić na stronie taką profesjonalna, kreatywną i niezwykle atrakcyjną animację.
Zobacz nasz
TV SPOT
Posłuchaj
naszego spotu
radiowego
Gotowy na sukces ?
Postaw na profesjonalistów
Wciąż nie jesteś zdecydowany?
spotkaj się z nami!
Choć wierzymy, że nasza oferta jest bardzo atrakcyjna, zdajemy sobie sprawę, że możesz mieć wiele pytań i wątpliwości. Jeśli tak jest – umów się z nami na spotkanie. Udzielimy Ci na nim wszelkich informacji oraz rozwiejemy twoje wątpliwości.

Nie czekaj! Zdecyduj się na stworzenie profesjonalnej strony www twojej firmy i skontaktuj się z nami!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (numer telefonu) w celu nawiązania kontaktu oraz przekazywania informacji handlowych, marketingowych przez firmę Samatix w całym okresie przetwarzania moich danych.