Strona firmowa – branża budowlana


Strona firmowa

Czytaj więcej

Zaprojektowanie, zakodowanie i wdrożenie strony firmowej.

———–

Grafika: Indywidualnie zaprojektowany przez nas projekt graficzny wraz z motywem przewodnim oraz całą szatą graficzną, przyciskami, ikonami czy też podstroną 404

Technologia wykonania: WordPress
System zarządzania treścią na stronie: CMS WordPress – dopasowany do potrzeb klienta

Żadnych szablonów, żadnych gotowców, żadnych webuilderów typu Elementor – wszystko wykonane pod oczekiwania inwestora.

———–

Link do kart konceptu graficznego:
https://xd.adobe.com/view/b80395e1-5eba-479d-a4f8-1d4f6239c98c-ed50/

Opis realizacji:

Aztech Group sp. z o.o. zajmuje się budownictwem modułowym w konstrukcji stalowej – firma produkuje, transportuje i montuje u klienta domy pasywne. Podczas wspólnej analizy z naszym Klientem określiliśmy główne cele, jakie powinna spełniać nowa strona firmowa. Była to przede wszystkim profesjonalna prezentacja firmy w sieci, a także przedstawienie zrealizowanych projektów na tyle skutecznie, aby pozyskać nowych klientów. Zgodnie z wizją naszego Klienta utrzymaliśmy stronę w biznesowym klimacie, dodając również elementy nawiązujące do branży budowlanej. Efektem wspólnej pracy jest nowoczesna i przejrzysta strona firmowa, która wzbudza zaufanie i zachęca do kontaktu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Samatix Hadelko Mateusz z siedzibą w Kędzierzyn-Koźle, 47-200, ul. Piastowska 7/3, moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zadane przez formularz kontaktowy za pośrednictwem kanałów komunikacji, które wskazałem/am w formularzu, zgodnie z wymogami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Tym samym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach handlowych i marketingowych przez wskazaną powyżej firmę Samatix. Ponadto oświadczam, iż zostałem poinformowany o możliwości wycofania udzielonej zgody w każdym momencie oraz o tym, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.