Strona wizerunkowa dla lotniska

Stworzenie projektu strony firmowej  z modułem sklepowym wraz z zakodowaniem i wdrożeniem.

———–

Grafika: Indywidualnie zaprojektowany przez nas projekt graficzny wraz z motywem przewodnim oraz całą szatą graficzną, przyciskami, ikonami czy też podstroną 404

Technologia wykonania: WordPress + WooCommerce
System zarządzania treścią na stronie: CMS WordPress – dopasowany do potrzeb klienta

Żadnych szablonów, żadnych gotowców, żadnych webuilderów typu Elementor – wszystko wykonane pod oczekiwania inwestora.

———–

Link do kart konceptu graficznego:
https://xd.adobe.com/view/4121b7a3-ae84-4510-8eed-ff69948c9d60-1472/?hints=off

Opis realizacji:

Aeroklub Gliwicki działa jako samodzielny klub i jest właścicielem lotniska o powierzchni ok. 50 ha. Naszą współpracę rozpoczęliśmy od analizy potrzeb i stworzenia formularza oczekiwań, który jasno nakreślił stawiane przed nami cele. Zadaniem było zaprojektowanie strony firmowej, która będzie budowała pozytywny wizerunek firmy, a także będzie pełniła funkcję informacyjną dla obecnych i nowych klientów. Określiliśmy grupę odbiorczą i z myślą o niej wybraliśmy graficzny motyw przewodni. Jednocześnie zachowaliśmy wskazane przez Klienta kolory, a także nieco biznesowy styl. Oprócz standardowych podstron zaprojektowaliśmy m.in. moduł sklepowy, strefę pilota, cennik czy stronę ogłoszeń. Przejrzysty design pozwala na intuicyjną obsługę strony, a branżowy motyw dodaje charakteru i zachęca potencjalnych fanów lotnictwa.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Samatix Hadelko Mateusz z siedzibą w Kędzierzyn-Koźle, 47-200, ul. Piastowska 7/3, moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zadane przez formularz kontaktowy za pośrednictwem kanałów komunikacji, które wskazałem/am w formularzu, zgodnie z wymogami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Tym samym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach handlowych i marketingowych przez wskazaną powyżej firmę Samatix. Ponadto oświadczam, iż zostałem poinformowany o możliwości wycofania udzielonej zgody w każdym momencie oraz o tym, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.