Stworzenie strony internetowej dla branży transportowej

Wykonanie projektu graficznego strony firmowej wraz z zakodowaniem i wdrożeniem.

———–

Grafika: Indywidualnie zaprojektowany przez nas projekt graficzny wraz z motywem przewodnim oraz całą szatą graficzną, przyciskami, ikonami czy też podstroną 404

Technologia wykonania: WordPress
System zarządzania treścią na stronie: CMS WordPress – dopasowany do potrzeb klienta

Żadnych szablonów, żadnych gotowców, żadnych webuilderów typu Elementor – wszystko wykonane pod oczekiwania inwestora.

———–

Link do kart konceptu graficznego:

https://xd.adobe.com/view/a0b53234-8b00-4f26-8af9-1e3bd3584bcc-f5e6/

Opis realizacji:

Alza Cargo to dynamiczny zespół z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży spedycyjno-transportowej. We współpracy stworzyliśmy nowoczesną stronę internetową, która spełnia założone na początku pracy cele: pełni funkcję informacyjną, pomaga budować pozytywny wizerunek firmy i zwiększa świadomość konsumenta o marce. Tworząc design strony firmowej mieliśmy na uwadze upodobania grupy odbiorczej, a szatę graficzną oparliśmy o wskazane przez Klienta kolory.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Samatix Hadelko Mateusz z siedzibą w Kędzierzyn-Koźle, 47-200, ul. Piastowska 7/3, moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zadane przez formularz kontaktowy za pośrednictwem kanałów komunikacji, które wskazałem/am w formularzu, zgodnie z wymogami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Tym samym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach handlowych i marketingowych przez wskazaną powyżej firmę Samatix. Ponadto oświadczam, iż zostałem poinformowany o możliwości wycofania udzielonej zgody w każdym momencie oraz o tym, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.