Smaatix

Byczo dobre strony internetowe

klasy premium

Ta podstrona
przechodzi
właśnie
byczo dobre
zmiany

Samatix
Przejdź do strony
głównej i sprawdź
naszą ofertę
Samatix

Poproś o wycenę

od:
do:
Zapoznałem/am się z polityką prywatności oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu) w celu nawiązania kontaktu oraz przekazywania informacji handlowych, marketingowych przez firmę Samatix w całym okresie przetwarzania moich danych.

Poznaj nas

O nas

O nas

O nas
Już prawie

10lat

na rynku

Głównym celem i najważniejszą misją naszej firmy jest tworzenie przewagi rynkowej naszych Klientów nad swoją konkurencją, za pomocą nowoczesnych, kreatywnych, wyjątkowych i skutecznych w działaniu stron internetowych.

Tworzeniem stron zajmujemy się od prawie 10 lat. Daje nam to ogromne narzędzie w postaci doświadczenia. Zdobywane przez lata umiejętności i wiedza powodują, że doskonale wiemy jak powinien zostać zaprojektowany sklep internetowy aby skutecznie sprzedawał, jak powinien działać portal internetowy aby użytkownicy chcieli z niego korzystać, czy w jaki sposób zaprojektować i stworzyć stronę ofertowo wizerunkową, aby potencjalni klienci zainteresowali się Twoją ofertą.

Jesteśmy fizycznie istniejącą firmą, zatrudniającą stacjonarnych pracowników, w przeciwieństwie do 90% firm na rynku, które tylko próbują wykreować wizerunek firmy. Nasze stacjonarne biuro mieści się w ścisłym centrum Gliwic, gdzie od poniedziałku do piątku, od godziny 8:00 do godziny 15:00,  możesz przyjść nas odwiedzić, wypić kawę i nas poznać. Jako profesjonalna firma z branży IT, nasze  biuro wyposażone jest w ogromną ilość niezbędnego do realizowania na najwyższym poziomie stron sprzętu – w przeciwieństwie do działalności prowadzonych przez studentów, którzy próbują między szkołą, pracą a snem, tworzyć „na kolanie”, za pomocą wysłużonego laptopa strony internetowe. My nie eksperymentujemy na naszych Klientach ryzykując powodzenia ich projektu, czego najlepszym dowodem jest nasze rozbudowane portfolio wdrożonych w życie projektów.

Jesteśmy tym, co dla Ciebie zaprojektujemy...

Obszar działań

Prowadzisz firmę daleko od naszego biura?

To nie problem.

Większość projektów realizujemy zdalnie, na odległość.

Współpracujemy już z Klientami z całego świata.

Zadbamy o to, aby odległość nie stanowiła problemu. Na przestrzeni lat, wypracowaliśmy sobie już

odpowiednie sposoby i techniki działania, które pozwalają nam tworzyć wspaniałe projekty na

odległość, bez negatywnego wpływu na przebieg realizacji.

Ponieważ tworzenie stron internetowych traktujemy bardzo poważnie, nie oszczędzamy na inwestowaniu w odpowiednie technologie, które są niezbędne aby móc tworzyć wyjątkowe i zaawansowane projekty.

Najnowsze oprogramowanie, komputery o bardzo dużej mocy obliczeniowej, monitory w kilkunastu najbardziej popularnych rozdzielczościach (4K, 3K, 2K, HD, FullHd itd.), tablety, laptopy, sprzęt pracujący w systemach Winodows ale także i na systemie MacOs. Wszystko po to, aby Twoja strona działała prawidłowo w każdej rozdzielczości, na każdym monitorze na każdym systemie.

Dostępność do najnowszych technologii, nie tylko pozwala nam projektować strony internetowe na najwyższym poziomie, ale przede wszystkim, umożliwia nam to pełną optymalizację Twojej nowej strony internetowej pod kątem wszystkich dostępnych wariantów działania i wyświetlania na monitorach Twoich użytkowników.

Byczo skuteczna technologia

O nas

Siedziba

Nasza siedziba - czyli nasze nowoczesne centrum dowodzenia, mieści się w samym sercu pięknego miasta jakim są niewątpliwie Gliwice. To wspaniałe i nowocześnie zaprojektowane biuro, oparte na stylu "open space", zaaranżowane w wyjątkowym, industrialnym stylu, które czeka na Ciebie od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 15:00 abyś nas odwiedził.

To tutaj zajmujemy się koordynowaniem wszystkich naszych projektów i spotykamy się z Wami w celu omawiania Waszych realizacji. Do dyspozycji mamy 170 metrów kwadratowych powierzchni, gdzie znajdują się pomieszczenia do pracy, czy też spotkań a także sala konferencyjna, która służy nam między innymi do konferencji, spotkać czy  przeprowadzania warsztatów funkcjonalnych, które organizujemy na potrzeby realizacji dedykowanych stron, które to pozwalają nam lepiej zrozumieć Twoje potrzeby.

Samatix

Gliwice, 44-100

ul. Dworcowa 45

Pokaż na mapie

W jaki sposób realizujemy Twoje projekty?

Samatix
1

Analiza przedwdrożeniowa

Na tym etapie zajmujemy się analizą Twoich potrzeb, poprzez zapoznanie się z "formularzem oczekiwań Klienta", który dostarczamy Ci przed rozpoczęciem prac, analizujemy wszystkie omówione razem założenia, sprawdzamy strony z którym i będziesz konkurować i zaczynamy nakreślać kierunek graficzny jak i funkcjonalny, jaki będziemy chcieli wybrać dla Twojego projektu.

Poniższe dwa podpunkty dotyczą bardziej zaawansowanych projektów, głównie opartych o dedykowane rozwiązania PHP

1.1

Warsztaty stacjonarne “Design thinking”

Warsztaty oparte na metodzie "Design Thinking" mają na celu stworzenie "mapy" całego projektu. Warsztaty prowadzone są przez nas w taki sposób, abyś na koniec mógł uznać - jak wiele rzeczy pozostawione byłoby przypadkowi, gdyby nie tego typu warsztaty. Na takim spotkaniu rozpisujemy wszystkie zależności, funkcjonalności czy zakres tego co może jaki użytkownik, na dużej tablicy, aby ewentualne braki i błędy wyłapać już na etapie planowania a nie w momencie kiedy strona zostanie opublikowana.

1.2

Stworzenie dokumentacji / specyfikacji

Stworzenie szczegółowej specyfikacji, funkcjonalnej to nic innego jak podsumowanie naszych wspólnych ustaleń z warsztatów w jednym, przemyślanym i uporządkowanym dokumencie. Tak, abyś miał pewność, że niczego później nie zabraknie, a my - w jaki sposób mamy zaprojektować Twoją stronę, portal czy sklep. Praca nad specyfikacją odbywa się oczywiście wspólnie z Tobą - na każdym etapie jej powstawania możesz w stu procentach w nią ingerować.

2

Zaprojektowanie indywidualnej szaty graficznej

Nigdy nie bazujemy na żadnych szablonach ani gotowcach. Całość projektu graficznego wykonujemy całkowicie indywidualnie, aż do pełnej akceptacji z Twojej strony. Dzięki temu, możemy przygotować stronę dokładnie tak jak tego oczekujesz. Grafika to jeden z najważniejszych elementów elementów Twojej strony. W końcu jest tym, co Twój Klient zobaczy jako pierwsze. Odpowiada za pierwsze wrażenie na użytkowniku, który pierwszy raz "spotyka" Twoją firmę.

3

Zakodowanie gotowej grafiki do działającej strony

Po akceptacji z Twojej strony całego układu graficznego, przechodzimy do zakodowania strony - czyli zamieniamy grafikę na funkcjonalną stronę internetową, bazując na najwyższych standardach panujących w naszej branży pod kątem doboru technologii czy sposobu funkcjonowania wybranych funkcjonalności.

4

Optymalizacja Twojej strony

Strony które wykonujemy, optymalizujemy pod katem poprawnego działania na wszystkich najpopularniejszych przeglądarkach ale także pod kątem poprawnego wyświetlania na monitorach, pod kątem wyświetlaczy 4K, 3K, 2K, FHD czy HD. Strony zoptymalizowane są także pod kątem systemów iOs - czyli np. macbooki, jak i pod katem telefonów czy tabletów.

5

Przekazanie praw autorskich oraz certyfikatu własności

Na wykonaną już, gotową i funkcjonującą stronę - przekazujemy Ci pełne prawa autorskie i certyfikat własności, tak abyś był jedynym właścicielem strony i miał pełne prawo do dysponowania nią na wszystkich polach eksploatacji.

Umowa, FV 23% i przekazanie praw autorskich

Każdy projekt rozliczamy fakturą VAT 23%. Oferujemy Ci aż różnych 7 wariantów rozliczenia Twojego projektu do wyboru. Każda z nich, podzielona na różne transze, rozliczane po zakończeniu danego etapu realizacji. Po wykonaniu projektu, przekazujemy Ci wszystkie prawa autorskie do projektu jak i certyfikat własności strony.

Doświadczenie, wiedza, kreatywność, estetyka i zaangażowanie

Nad każdym projektem pracuje ok 8 osób, co daje Ci gwarancję nie tylko bieżącego i płynnego postępu prac, ale także pewność realizacji całego projektu na najwyższym poziomie z uwzględnieniem dedykowanego opiekuna projektu dla Twojej realizacji czy Project Managera, który czuwa na bieżąco nad tym, aby Twój projekt był skutecznie zrealizowany w terminie. Nasi graficy i programiści natomiast zadbają o to, aby Twój projekt był nowoczesny, skuteczny ale przede wszystkim estetyczny.

Prosty i intuicyjny w obsłudze panel zarządzania Twoją stroną (CMS)

Projektowane przez nas strony internetowe posiadają intuicyjny i banalnie prosty w użyciu panel zarządzania treścią na stronie (CMS). Dzięki temu bez żadnych umiejętności programistycznych, w szybki i przyjazny sposób zmienisz samodzielnie  na stronie zdjęcia, teksty, aktualności a także dodasz nowe artykuły, zaktualizujesz swoje dane kontaktowe, opis firmy czy też uzupełnisz swoją galerię w nowe kategorie.

Aktualne trendy, szybkość działania oraz SEO i UX web friendly

Wszystkie nasze projekty wykonujemy w taki sposób, aby nie tylko działały szybko i płynnie ale przede wszystkim stosujemy się do aktualnych zasad UX jak i WebFriendly aby Twoi użytkownicy uwielbiali korzystać z Twojej strony, co w naturalny sposób przekłada się na jej skuteczność.

Pracujemy do momentu Twojej pełnej akceptacji

4 lata gwarancji na to, co dla Ciebie stworzymy

Na koniec prawa autorskie i certyfikat własności

Opinie

Przeczytaj co mówią o nas nasi zadowoleni Klienci:

* Każda poniższa opinia została wystawiona osobiście przez naszych Klientów na piśmie lub na portalu opiniowym jak np. “opinie Google”.

Działamy kompleksowo

i dbamy o Twój spokój

Nasze Studio to przede wszystkim ambitny zespół profesjonalistów i pasjonatów, dla których wyjątkowe projekty internetowe to fantastyczna zabawa i sposób na realizowanie swojej kreatywności. Dla nas tworzenie projektów to prawdziwa pasja, dlatego właśnie istniejemy - aby tworzyć najlepsze na rynku strony internetowe dla Twojego biznesu!

Pracują z nami najlepsi graficy i programiści, dzięki czemu nasze projekty znacząco wyróżniają się na tle tych konkurencyjnych. W dzisiejszych czasach strona internetowa to jeden z najważniejszych elementów wizerunkowych każdej firmy, a my wiemy jak je projektować, aby były naprawdę wyjątkowe.

 • Przed rozpoczęciem pracy wykonujemy pełny audyt, często z wykorzystaniem metody opartej o warsztaty typu "design thinking"
 • Dostarczamy Ci "Formularz Oczekiwań Klienta", gdzie możesz nam przekazać najważniejsze informacje
 • Tworzymy lub modernizujemy Twoje LOGO
 • Gotową stronę wdrażamy i konfigurujemy na Twoim serwerze, podłączając także certyfikat bezpieczeństwa SSL
 • Przygotowujemy ikonkę favicon, graficzną stronę błędu 404, indywidualną grafikę strony logowania itd.
 • Zajmujemy się pozycjonowaniem Twojej strony w wyszukiwarkach
 • Przygotowujemy dokumenty prawne (RODO, Polityka, Regulaminy itd.)
 • Na koniec realizacji przygotowujemy dla Ciebie certyfikat własności
 • Przenosimy pełne prawa autorskie
 • Wykonujemy audyt / testy ukończonej strony
 • Przygotujemy także: copywriting, explainer video, dodatkowe grafiki, animacje i wiele innych

48miesięcy

gwarancji

48miesięcy

pomocy technicznej

Poznaj nas

Czyli kto i w jakim zakresie będzie pracował nad Twoim projektem.

Opiekun Klienta Bartosz K.
Project Manager (PM) Marta J.
Dział tworzenia dokumentacji i specyfikacji funkcjonalnych (1 os.) kierownik działu:Izabela B.
Dział tworzenia projektów graficznych (3 os.) kierownik działu:Konrad D.
Dział programistyczny kierownik działu:Konrad M.
Warsztaty / audyty kierownik działu:Wiktoria S.
Dział pozycjonowania (SEO) kierownik działu:Krzysztof G.
CEO Mateusz H.

Tylko indywidualne projekty.

Żadnych szablonów, żadnych wzorników, zero gotowców

Tylko strony internetowe klasy premium.

Żadnych kompromisów

Tylko sprawdzone i skuteczne rozwiązania.

Żadnych eksperymentów czy półśrodków

Nie ryzykuj swojego biznesu i nigdy nie powierzaj go amatorom.

Współpracuj tylko z profesjonalistami.

Współpracuj z nami.

My Cię nie zawiedziemy.

Zaufaj nam i pozwól abyśmy

stworzyli dla Ciebie coś

wyjątkowego.

Masz jeszcze jakieś wątpliwości? Zadzwoń do nas!

A może chcesz nas poznać osobiście?

Zapraszamy do naszego biura w centurm Gliwic. Omówimy Twój projekt przy smacznej kawie a przy okazji poznasz nasz zespół, zobaczysz nasze biuro, czy też będziemy mogli pokazać Ci nasze projekty oraz referencje, które wystawili nam nasi zadowoleni Klienci.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (numer telefonu) w celu nawiązania kontaktu oraz przekazywania informacji handlowych, marketingowych przez firmę Samatix w całym okresie przetwarzania moich danych.