Smaatix

Zaprojektujemy i stworzymy profesjonalną internetową stronę firmową

Przenieś SWÓJ biznes do internetu!

Tutaj klinetów
nie brakuje...
Twoja najważniejsza wizytówka.
Wizytówka w Internecie.
Strona firmowa

Strona internetowa jest w dzisiejszych czasach bez wątpienia najlepszą i najważniejszą wizytówką Twojej firmy.

Obecnie już ponad 72% ludzi deklaruje, iż przed nawiązaniem współpracy czy też kontaktu z wybraną firmą, dokładnie sprawdza ją w sieci internetowej.

Z tego powodu tak ważne jest posiadanie profesjonalnej firmowej strony www!
Tyle osób sprawdza firmę w sieci przed podjęciem z nią współpracy:
72%
Tyle osób w Polsce szuka dziennie sklepu lub różnego rodzaju firm za pośrednictwem Internetu:
600000
dziennie
Tylu klientów internetowych przypada na jednego klienta w biurze stacjonarnym:
1833

Zadbaj o wizerunek swojej firmy

Wzrok jest zmysłem, który odgrywa szczególne znaczenie. Ludzie chętniej kupują produkty, które im się podobają, nawiązują kontakt z osobami wyglądającymi bardziej atrakcyjnie i chętniej umawiają się na spotkania biznesowe z osobami, które są bardziej reprezentatywne.

Podobne zasady działają w sieci internetowej. Tu najważniejszy jest wygląd, estetyka – mówiąc krótko: aspekty wizualne. Udowodniono, że pierwszych 15 sekund obecności użytkownika na stronie internetowej decyduje o tym, czy na niej zostanie. Biorąc to pod uwagę można stwierdzić, że jeśli twoja strona nie przekona użytkownika swoim wyglądem, nie będziesz miał szansy, by przekonać go do swojej oferty. Klient jej nie zobaczy, ponieważ zbyt szybko opuści witrynę.

Tworzone przez nas strony internetowe są zaprojektowane w taki sposób, by były atrakcyjne wizualnie oraz by miały funkcjonalny, przyjazny użytkownikowi układ. Dzięki temu zlecając stworzenie swojej strony firmowej nam zyskasz skuteczne narzędzie, które pozwoli Ci na zdobycie dużej grupy nowych klientów.
Tylu użytkowników sieci w Polsce regularnie dokonuje zakupów w Internecie:
71%
Tyle polskich gospodarstw stale korzysta z zasobów sieci www:
11,1
milionów
Tylu użytkowników Internetu deklaruje, iż woli sprawdzić firmę w sieci, niż przyjechać do jej biura:
90%

Zaawansowane formularze

Duża, rozbudowana oferta twojej firmy może sprawić, iż klient będzie czuł się przytłoczony. Z tego powodu wykonamy dla Cebie nie tylko profesjonalną stronę internetową, ale zadbamy też o to, by Twoja oferta została zaprezentowana w sposób przejrzysty. Wyposażymy Twoją witrynę w rozbudowane formularze, drabinki kategorii, moduły konfiguracyjne oraz inne praktyczne rozwiązania, zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Prezentację oferty Twojej firmy zaprojektujemy w taki sposób, by każdy klient z łatwością mógł znaleźć to, czego szuka. Podobne zasady stosujemy przy tworzeniu formularzy kontaktowych, rekrutacyjnych i innych.

Wszystko zaprojektujemy i wykonamy w taki sposób, iż z pewnością będziesz zadowolony!

Integracja z mapami Google

Pokaz swojemu klientowi, gdzie może Cię znaleźć! Korzystanie z integracji z mapą Google nie tylko daje klientowi pewność, iż Twoja firma naprawdę istnieje, ale przede wszystkim pokazuje mu, iż może Cię znaleźć zawsze, gdy będzie Cię potrzebował!

Wyposażymy twoją stronę w aktywną mapę, dzięki której nie będzie problemu, by trafić do siedziby twojej firmy.

Projekt graficzny dostosowany

do indywidualnych wymagań

Zdajemy sobie sprawę z tego, że grafika strony firmowej jest jednym z jej najważniejszych elementów. Aby twoja firma zaistniała w Internecie, jej strona musi wyróżniać się na tle innych, być oryginalna i jednocześnie przyjazna użytkownikowi. Z tego powodu przykładamy naprawdę ogromną uwagę do stworzenia idealnego projektu graficznego. Nie korzystamy przy tym z gotowych rozwiązań czy ogólnie dostępnych szablonów. Wygląd każdej strony od początku do końca opracowujemy sami, biorąc pod uwagę Twoje pomysły, oczekiwania i potrzeby. Projekt dopasowujemy do charakteru branży, w jakiej działasz oraz rodzaju prowadzonej przez Ciebie działalności.
Tyle czasu zajmuje internaucie wstępna ocena wyglądu strony i podjęcie na jej podstawie decyzji o pozostaniu lub opuszczeniu witryny:
15
sekund
Dla tylu użytkowników najważniejszym aspektem witryny jest jej układ oraz wygląd:
73%
Odświeżony, oryginalny wygląd oraz zoptymalizowanie układu strony www pozwala zwiększyć sprzedaż o:
75%

Optymalna konstrukcja

twojej strony www

Seo i Web Friendly

Klient podświadomie lubi korzystać z wybranej strony internetowej, gdy ta realizuje pewne zasady zwane WEB Friendly. Dzięki nim strona wydaje się przyjazna i atrakcyjna. Aby stworzyć odpowiednią wizytówkę internetową twojej firmy, która chętnie będzie odwiedzana przez internautów warto wziąć pod uwagę właśnie te zasady, My znamy je doskonale i weźmiemy je pod uwagę, przygotowując dla Ciebie projekt strony www.

Bardzo ważne jest również, by strona była przyjazna wyszukiwarkom internetowym, ponieważ dzięki temu można liczyć, iż będzie dobrze wypozycjonowana, co z kolei przekłada się na większą liczbę odwiedzających. Tworząc Twoją stronę firmową bierzemy więc pod uwagę także zasady SEO Friendly, które pozwolą zoptymalizować witrynę i sprawią, że pojawiać się będzie na wysokich miejscach w wynikach wyszukiwania.
Badania dowodzą, iż poprawne stosowanie technik WEB Friendly zwiększa szanse na odniesienie sukcesu w sieci internetowej aż o:
84%
Właściwa budowa strony pod względem SEO sprawia, iż osiąga się o 88% lepsze wyniki w wyszukiwarkach.
88%
Właściwe pozycjonowanie sklepu jest ważne, bo ponad 70% klientów trafia na Twoją stronę właśnie poprzez wyszukiwarki internetowe.
70%

Twoja strona dokładnie taka,

jakiej chcesz

Formularz oczekiwań klienta
Przed przystąpieniem do tworzenia Twojej strony internetowej prosimy Cię o wypełnienie „Formularza oczekiwań klienta”. Dzięki temu poznamy wszystkie Twoje wymagania i potrzeby. Pozwoli nam to przygotować taką witrynę www, która będzie idealnie dostosowana do realizacji Twoich celów. Strona firmowa, którą dla Ciebie stworzymy pozwoli Ci na odniesienie prawdziwego sukcesu w sieci!

RWD – responsywność na urządzenia mobilne

RWD (Responsive Web Design)
Jak wynika z badań coraz więcej osób przegląda zasoby Internetu korzystając przy tym z urządzeń mobilnych, takich jak tablety czy telefony komórkowe. Z tego powodu należy dołożyć wszelkich starań, by strona poprawnie działała na tych urządzeniach. Służyć temu ma tak zwana responsywność. Zastosowanie przez nas tej technologii podczas przygotowywania Twoje strony www zagwarantuje Ci możliwość dotarcia do wielu klientów, którzy z łatwością będą mogli zapoznać się z Twoją ofertą korzystając z urządzeń mobilnych. Należy też pamiętać, iż responsywność jest cechą, na którą uwagę zwracają także wyszukiwarki internetowe decydując o tym, które strony pokazać jako pierwsze.
Jesteśmy w stanie wykonać także osobny projekt graficzny strony właśnie na potrzeby widoku mobilnego.
Aż 67% wszystkich internautów korzysta z sieci za pośrednictwem urządzeń mobilnych.
67%
Jedynie 50% działających w sklepie stron posiada prawidłowo funkcjonującą responsywność.
50%
Prawidłowo przygotowana responsywność może zwiększyć widoczność Twojej strony w wyszukiwarce Google aż o:
300%

Zarządzanie stroną

bez problemów

CMS
Przygotowując dla Ciebie stronę internetową zdajemy sobie sprawę z tego, iż potrzebujesz narzędzi, które umożliwią Ci zarzadzanie swoją witryną w sposób szybki, prosty i wygodny. Z tego powodu oferujemy Ci intuicyjny panel administracyjny, w którym każdą funkcję odpowiednio opisaliśmy. Dzięki temu będziesz mógł sprawnie zarządzać treściami, jakie pojawiają się na Twojej witrynie oraz dokonywać koniecznych zmian.

Dbamy o bezpieczeństwo twojej witryny

Każdą stronę internetową wykonujemy, respektując wszelkie standardy dotyczące bezpieczeństwa, które aktualnie wykorzystywane są w branży tworzenia witryn www. Oferujemy także możliwość skorzystania z certyfikatu SSL, który pozwala na jeszcze większe zabezpieczenie twojej strony oraz danych, jakie są na niej przetwarzane. Dzięki wszystkim wbudowanym zabezpieczeniom Twoja strona będzie doskonale chroniona przed nieuczciwymi użytkownikami sieci.

SEO, czyli skuteczne

pozycjonowanie

Właściwe zadbanie o to, by Twoja strona znalazła się a pierwszych miejscach w wyszukiwarkach internetowych gwarantuje osiągnięcie przez Twoją firmę sukcesu w sieci. Dzięki właściwemu i skutecznemu pozycjonowaniu będziesz w stanie przedstawić swoją ofertę większej liczbie klientów, którzy informacji szukają właśnie w wyszukiwarkach internetowych.

Posiadanie idealnej strony www nie wystarczy, by móc cieszyć się sukcesem. Do tego niezbędne jest pozycjonowanie, o które pomożemy Ci zadbać!
Tyle osób trafia na stronę z pomocą wyszukiwarek internetowych:
80%
Na tyle odwiedzin dziennie może liczyć właściciel małej strony internetowej dzięki jej odpowiedniemu wypozycjonowaniu:
2300
odwiedzin
dziennie
Tylu ludzi dziennie korzysta na całym świecie z najpopularniejszych internetowych wyszukiwarek:
24
miliony osób
dziennie

Monitoruj informacje

o Twojej firmie pojawiające

się w sieci

Tworząc dla Cebie stronę www wyposażamy ją w narzędzia, dzięki którym będziesz mógł na bieżąco kontrolować, co o Twojej firmie mówią użytkownicy sieci. Jest to ważne, ponieważ większość Internautów ufa wszelkim opiniom, jakie pojawiają się w Internecie. Należy jednak pamiętać, że nie zawsze pochodzą one od Twoich klientów.

Monitorowanie sieci pozwoli Ci na szybkie reagowanie w sytuacji, gdy ktoś narusza dobre imię Twojej firmy. Ponadto umożliwi Ci też aktywne uczestniczenie w dyskusjach czy zajmowanie stanowiska w przypadku sporów i sytuacji konfliktowych.

Dużą zaletą monitorowania sieci jest także to, iż dzięki niemu będziesz mógł także odszukać wypowiedzi i rozmowy, w których użytkownicy szukają dokładnie takich produktów, jakie możesz im zaoferować. W ten sposób będziesz mógł trafić do szerszej grupy osób potencjalnie zainteresowanych twoją ofertą.
Aż 60% użytkowników ufa informacjom umieszczanym w sieci www.
60%
Monitorowanie sieci umożliwia Ci nawiązywanie do pojawiających się w Internecie wypowiedzi, które dotyczą Twojej firmy.
100%
Monitorowanie sieci pozwoli Ci na zareagowanie i szybkie przedstawienie oferty, gdy ktoś będzie szukał produktów, które możesz zaproponować.
100%

Przepisy prawne związane z prowadzeniem strony www

Każda strona www powinna spełniać wszelkie wymogi określone przez polskie prawo. Działalność internetowa podlega kontroli prawnej w takim samym stopniu jak prowadzenie każdej inne działalności. Decydując się na stworzenie własnej strony internetowej należy zwrócić przede wszystkim uwagę na dopełnienie takich formalności, jak poinformowanie użytkowników o prowadzonej przez Cebie polityce prywatności czy też zgłoszeniu do GIODO, jeśli decydujesz się na gromadzenie i przetwarzanie danych Twoich internetowych klientów (na przykład poprzez budowanie bazy odbiorców newslettera). Przygotowując dla Ciebie stronę firmową pomożemy Ci dopełnić wszystkich czynności wymaganych przepisami polskiego prawa.

Stuprocentowa legalność

Przygotowując wygląd graficzny Twojej strony korzystamy jedynie z materiałów, które pochodzą z całkowicie legalnych źródeł. W tym celu korzystamy z dostępnych baz zdjęć lub ze zbiorów naszej firmy. Wszystkie grafiki i zdjęcia, które służą nam do uatrakcyjnienia wyglądu Twojej witryny posiadają opłaconą przez nas licencję, dzięki czemu mamy możliwość ich wykorzystania. Wszystkie wykorzystane przy tworzeniu Twojej strony materiały posiadają prawa autorskie, które są przez nas wykupione po to, byś mógł mieć pewność, że Twoja witryna jest stuprocentowo legalna. Wraz z przekazaniem Ci gotowej strony, przekazujemy Ci także wszelkie prawa do wykorzystanych przez nas zdjęć i grafik.

Wiesz, czego oczekujesz od swojej strony,

ale nie wiesz, jak powinna wyglądać?

Skorzystaj z naszych pomysłów!
Nasza firma jest prawdziwą fabryką kreatywnych pomysłów. Jesteśmy w stanie wprowadzić w życie wszystkie Twoje idee i jednocześnie zadbać o to, by Twoja strona wyróżniała się na tle innych witryn internetowych. Naszą wizytówkę stanowią estetyczne, a jednocześnie kreatywne oryginalne rozwiązania oraz projekty graficzne.
Nasze studio to prawdziwa
Fabryka
Pomysłów
Zdaj się na naszą kreatywność
i przekonaj się, jak fantastyczna
może być Twoja strona!

Twoją stronę również zaprojektujemy w taki sposób, by stała się funkcjonalną, miłą dla oka i ciekawą wizytówką twojej firmy. Decydując się na współpracę z nami zyskasz pewność, że klienci będą pod wrażeniem wyglądu Twojej strony i z pewnością chętnie będą ją odwiedzać!

Daj się uwieść naszej pomysłowości i przekonaj się, jak fantastyczna może być Twoja witryna!

Przygotowując projekty stron internetowych dalecy jesteśmy od trzymania się utartych, znanych już dobrze schematów i rozwiązań. Przede wszystkim stawiamy na kreatywność i właśnie to przyświeca nam, gdy pracujemy nad Twoją stroną www!

Kreatywność i oryginalność to wartości szczególnie dla nas ważne. Dlatego możesz być pewien, że Twoja strona będzie inna niż wszystkie i na pewno będzie wyróżniała się wśród konkurencyjnych witryn.

Kreatywnie wprowadzimy

w życie Twoje pomysły

Naszym celem jest stworzenie dla Ciebie kreatywnej, funkcjonalnej i przede wszystkim odpowiadającej Twoim oczekiwaniom strony internetowej, dzięki której będziesz mógł osiągnąć sukces w sieci. Z tego powodu staramy się najpierw poznać wszystkie Twoje pomysły, potrzeby i wymagania. Są to jedyne informacje, których od Ciebie oczekujemy.

Zajmiemy się porównaniem innych stron firm działających w podobnej do Twojej branży oraz dobraniem rozwiązań, które będą szczególnie funkcjonalne w przypadku twojej strony. W ten sposób stworzymy dla Ciebie stronę możliwie najlepszą, która pomoże Ci zainteresować swoją ofertą szeroką grupę użytkowników sieci.

Masz oryginalne i nietypowe pomysły? Powiedz nam o nich, a na pewno znajdziemy sposób, by zastosować je na Twojej stronie!
Copywriting

Profesjonalna treść

na Twoją stronę

Zadbanie o właściwą treść, jaka pojawia się na stronie jest ważne z różnych powodów. Przede wszystkim to właśnie treść przyciąga uwagę odwiedzających witrynę osób i wzbudza ich zainteresowanie. Dzięki właściwie napisanym tekstom potencjalni klienci zostaną na Twojej witrynie dłużej i będziesz miał szansę lepiej przedstawić im swoją ofertę.

Prawidłowe przygotowanie tekstów publikowanych na stronie ma jednak także znaczenie ze względu na pozycjonowanie. Ważne jest, by zadbać o właściwą optymalizację treści, co pomoże Ci zdobyć wysokie miejsca w wyszukiwarkach. Content dostarczający użytkownikom ciekawych informacji może więc stać się narzędziem, dzięki któremu wyraźnie zwiększysz sprzedaż swoich produktów.

Pokaż klientom swoje produkty w technologii 3D

Oferujemy wykonanie profesjonalnych, zaawansowanych trójwymiarowych wizualizacji oferowanych przez Ciebie produktów: przedmiotów, maszyn czy budynków. Stworzymy także wizualizacje techniczne ukazujące sposób działania wybranego urządzenia. Dzięki temu Twoi klienci będą mogli dokładnie zobaczyć, co im oferujesz.
Wizualizacje są niezastąpione w przypadku konfiguratorów, gdzie klient sam może ustalać parametry produktów. Dzięki temu będzie wiedział, jak dokładnie prezentuje się dany produkt, po wprowadzeniu indywidualnie skonfigurowanych cech. Skorzystanie z tej opcji znacznie zminimalizuje ryzyko tego, iż wykonane na indywidualne zamówienie klienta produkty nie spełnią jego oczekiwań i przez to zalegać będą w Twoim magazynie.

Etapy powstawania witryny internetowej

w czterech prostych krokach
Aby stworzyć dla Ciebie idealną stronę internetową, musimy poznać Twoje oczekiwania, pomysły oraz idee. Na ich podstawie tworzymy wycenę realizacji takiego projektu. Jeśli zaakceptujesz naszą ofertę, spiszemy odpowiednią umowę, w której znajdą się zapisy dotyczące zakresu prac, jakich wykonania się podejmiemy, terminu realizacji oraz oczywiście wysokości wynagrodzenia.
Po podpisaniu umowy przystąpimy do stworzenia graficznego projektu Twojej strony. W tym celu korzystać będziemy z informacji dotyczących Twojego gustu, oczekiwań i potrzeb. Informacje te czerpiemy z „Formularza oczekiwań klienta”, o którego wypełnienie Cię poprosimy. Dzięki temu będziemy w stanie poznać Twoją firmę i branżę, w jakiej działa, co pozwoli nam na przygotowanie idealnego projektu.
Gdy projekt graficzny jest już skończony i uzupełniony o Twoje poprawki, przechodzimy do kodowania strony, co umożliwi umieszczenie jej na serwerze. W ten sposób zyskasz już w pełni działającą stronę internetową.
Ostatnim etapem jest przetestowanie przez Cebie strony. Gdy uznasz, iż nie wymaga ona już wprowadzania poprawek, przekażemy Ci wszelkie prawa autorskie do strony i materiałów wykorzystanych do jej stworzenia. Ponadto otrzymasz także certyfikat własności witryny. Dodatkowo dajemy Ci 48 miesięcy gwarancji oraz profesjonalna pomoc techniczną.

100% klientów jest zadowolona

ze współpracy z nami!

Wciąż nie wiesz, czy można nam zaufać? Sprawdź opinie naszych klientów na temat współpracy z nami!

Większość naszych klientów wystawia nam referencje, z których wszystkie są niezwykle pozytywne. Opinie te są najbardziej godnym zaufania źródłem informacji na temat naszej firmy oraz współpracy z nami. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i przekonaj się, że wkrótce i Ty będziesz mógł wystawić nam równie pozytywną opinię!

Wysoka jakość potwierdzona certyfikatami

O tym, iż nasza praca przynosi bardzo dobre efekty świadczą zdobyte przez nas certyfikaty, które są dowodem na to, iż warto zdecydować się na współpracę z nami. Nasza firma pochwalić się może posiadaniem takich certyfikatów jak: „Rzetelna firma”, ‘Pewny Kontrahent” oraz „Firma Godna Zaufania”.

Brak ukrytych kosztów

tylko jednorazowa opłata
Powierzając nam stworzenie strony internetowej Twojej firmy możesz być pewien, że zapłacisz tylko raz. Wysokość wynagrodzenia za kompleksowe przygotowanie twojej witryny ustalamy na początku współpracy w umowie. Oznacza to, że nie będziemy od Ciebie oczekiwać jakichkolwiek opłat abonamentowych.

Jedyne dodatkowe koszty, które będziesz musiał ponieść, by Twoja strona zaistniała w sieci to opłaty związane z wykupem i utrzymaniem domeny oraz serwera. Możliwe też, iż będzie konieczne uiszczenie niezależnej od nas opłaty na rzecz dostawcy zewnętrznych integracji, które chciałbyś wykorzystać na swojej stronie.

Kompleksowe stworzenie strony

strony internetowej

wszystko zrobimy za Ciebie
Stworzenie strony internetowej, która będzie w pełni funkcjonalna, to jedna z kilku rzeczy, o które należy zadbać, by odnieść sukces w sieci. Decydując się na współpracę z naszą firmą, zyskujesz pewność, iż otrzymasz usługę kompleksową. Oprócz zaprojektowania i uruchomienia witryny www zadbamy także o odświeżenie Twojego logo, stworzymy dla Ciebie firmową skrzynkę mailową, a także podłączymy wszelkie wymagane przez Ciebie integracje.

Sprawdzaj statystyki

swojej strony

Wyposażymy Twoją nową stronę www w narzędzia, dzięki którym na bieżąco będziesz mógł śledzić ilość odwiedzin. Ponadto otrzymasz informacje na temat użytkowników, którzy odwiedzają Twoją witrynę. Poznasz ich wiek, rejon kraju, z którego pochodzą oraz urządzenia, które wykorzystują, by przeglądać Twoją ofertę. Dzięki temu będziesz w stanie zoptymalizować treść swojej strony, wybrać narzędzia, które pomogą C zwiększyć na niej ruch a także określić jej słabe cechy i wyeliminować je.

Idealne oprogramowanie

Dobra strona internetowa to taka witryna, która działa niezawodnie i szybko. Aby móc osiągnąć ten efekt należy dobrać odpowiednie, dostosowane do indywidualnych wymagań i potrzeb oprogramowanie. Znając Twoje oczekiwania będziemy w stanie dobrać takie technologie, dzięki którym Twoja witryna będzie działać idealnie, co z pewnością spotka się z zadowoleniem osób, które ją odwiedzą.

Oczywiście weźmiemy pod uwagę także Twój wybór, jeśli już zdecydowałeś się na wykorzystanie konkretnego oprogramowania. W takiej sytuacji stworzymy doskonała stronę internetową w oparciu właśnie o nie.

Social media

media społecznościowe
Zdajemy sobie sprawę, że tak popularne obecnie social media mają ogromny potencjał, jeśli chodzi o możliwość dotarcia do szerokiej grupy odbiorców. Zadbamy więc o to, by jak najbardziej ułatwić Ci korzystanie z nich w celu promocji Twojej strony internetowej. Połączymy Twoją stronę z tymi portalami społecznościowymi, które nam wskażesz. Dzięki temu stanie się ona widoczna dla większej grupy potencjalnych klientów i będzie mogła konkurować z największymi stronami w Twojej branży.

Live Chat

Bądź w kontakcie z klientem
Jedną z najważniejszych rzeczy, o jakie należy zadbać, by pozyskać klientów, jest profesjonalna obsługa. Dzięki rozwiązaniu, jakim jest Live Chat, pokażesz wszystkim odwiedzającym Twoją stronę, że są dla Ciebie ważni i w każdej chwili mogą liczyć na Twoją pomoc. Dzięki wyskakującemu okienku chata uzyskanie informacji na temat twojej oferty będzie dla klienta niezwykle proste i szybkie. Nie będzie już musiał czekać na odpowiedź mailową i tym samym nie będzie miał czasu, by lepiej przyjrzeć się ofercie konkurencji.

Zadbaj o to, by o Tobie mówiono w sieci

Wśród najbardziej efektywnych technik promowania strony internetowej wymienia się jej pozycjonowanie oraz marketing szeptany. Ta druga metoda polega na zadbaniu o to, by o danej stronie dużo mówiło się w sieci internetowej. Warto sprawić, by wzmianki o Twojej stronie pojawiały się na forach związanych z Twoją branżą, portalach branżowych, blogach i portalach społecznościowych. Dzięki temu uda się dotrzeć do większej liczby potencjalnych klientów.

Pomożemy Ci w tym Zadbamy, by każdy Internauta dowiedział się o Twojej firmowej stronie.

Dbamy o Twój spokój

Setki zrealizowanych projektów

Zaufaj
profesjonalistom
zrealizowanych
projektów
doświadczenia
zadowolenia
Firma SAMATIX to idealna przystań na długie lata dla
każdej firmy która poważnie myśli o swojej przyszłości
Karolina Skłodziuńska
Semato Polska

Animacja

pokaż klientowi swoją firmę!
Strona internetowa, jeśli ma przyciągać uwagę potencjalnych klientów i pomagać w budowaniu marki, powinna być atrakcyjna. Urozmaicić ją może umieszczenie na niej krótkiego filmu, który będzie prezentował Twoją firmę – jej historię, oferowane produkty lub stosowany proces produkcyjny. Dzięki temu Twoi klienci będą mogli lepiej Cię poznać. Ponadto taka krótka animacja pomoże też zbudować profesjonalny, pozytywny wizerunek Twojej firmy.
Zobacz nasz
TV SPOT
Posłuchaj
naszego spotu
radiowego
Gotowy na sukces ?
Postaw na profesjonalistów
Wciąż nie jesteś zdecydowany?
spotkaj się z nami!
Choć wierzymy, że nasza oferta jest bardzo atrakcyjna, zdajemy sobie sprawę, że możesz mieć wiele pytań i wątpliwości. Jeśli tak jest – umów się z nami na spotkanie. Udzielimy Ci na nim wszelkich informacji oraz rozwiejemy twoje wątpliwości.

Nie czekaj! Zdecyduj się na stworzenie profesjonalnej strony www twojej firmy i skontaktuj się z nami!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (numer telefonu) w celu nawiązania kontaktu oraz przekazywania informacji handlowych, marketingowych przez firmę Samatix w całym okresie przetwarzania moich danych.