Wykonanie strony firmowej dla branży transportowej


Strona firmowa

Czytaj więcej

Zaprojektowanie, zakodowanie i wdrożenie strony firmowej.

———–

Grafika: Indywidualnie zaprojektowany przez nas projekt graficzny wraz z motywem przewodnim oraz całą szatą graficzną, przyciskami, ikonami czy też podstroną 404

Technologia wykonania: WordPress
System zarządzania treścią na stronie: CMS WordPress – dopasowany do potrzeb klienta

Żadnych szablonów, żadnych gotowców, żadnych webuilderów typu Elementor – wszystko wykonane pod oczekiwania inwestora.

———–

Opis realizacji:

Drozda Transport to firma transportowa, oferująca najnowszą flotę samochodów oraz wykwalifikowanych kierowców. Dzięki wspólnej analizie potrzeb razem z Klientem określiliśmy główny cel projektowanej przez nas strony – była to profesjonalna prezentacja firmy na rynku transportowym. Szatę graficzną zbudowaliśmy na podstawie wskazanych przez Klienta kolorów, a motyw zdjęć oparliśmy o kształt zawarty w logo firmy. Dzięki temu uzyskaliśmy efekt biznesowej strony, która jednocześnie działa brandingowo i dostarcza użytkownikom informacji o idei, ofercie i zakresie usług firmy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Samatix Hadelko Mateusz z siedzibą w Kędzierzyn-Koźle, 47-200, ul. Piastowska 7/3, moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zadane przez formularz kontaktowy za pośrednictwem kanałów komunikacji, które wskazałem/am w formularzu, zgodnie z wymogami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Tym samym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach handlowych i marketingowych przez wskazaną powyżej firmę Samatix. Ponadto oświadczam, iż zostałem poinformowany o możliwości wycofania udzielonej zgody w każdym momencie oraz o tym, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.