Smaatix

Opinie Samatix

Mamy przyjemność poinformować, że współpracujemy z firmą Samatix od stycznia 2017 roku. Jest to współpraca w zakresie realizacji animacji wykorzystywanych na stronach internetowych naszych usług. Wywiązywanie się z powierzonych zadań i elastyczność to cechy pozwalające nam rekomendować Samatix jako sprawdzonego partnera.


Meest Polska Sp. Z o.o.

Strona stworzona przez firmę Samatix w 100% spełnia nasze oczekiwania. Kontakt jak i zaangażowanie przy projekcie jak najbardziej na plus. Jeśli w przyszłości będziemy potrzebowali kolejnej strony, na pewno wybierzemy Samatix. Polecam.


Adam Zygmunt / APZ

Firma Samatix wykonała dla mnie stronę internetową, przy której zaproponowała ciekawe rozwiązania graficzne i techniczne, wykazując się fachowością i bardzo elastycznym podejściem na zgłaszane przeze mnie potrzeby. Zlecenie zostało zrealizowane zgodnie z moimi oczekiwaniami. Jestem bardzo zadowolony z przebiegu współpracy oraz dobrej komunikacji w trakcie tworzenia strony.


Wycena Nieruchomości Daniel S.

Nasz strona internetowa na pierwszy rzut oka jest tylko sklepem internetowym, jednak pozostała funkcjonalność niewidoczna dla Klienta stanowi około 50% całości strony. Został dla nas stworzony cały autorski system, który realizuje nasze cele sprzedażowe , marketingowe, serwisowe, ofertowe. Naszym klientem jest edukacja, która wymaga od firmy czegoś więcej niż tylko sprzedaż e-commerce. Wspólnie wypracowane narzędzia stworzone specjalnie na nasze potrzeby ułatwiają funkcjonowanie naszej firmy. Nie byłyby do osiągnięcia w innych gotowych szablonach sklepów internetowych, np. WordPress, PrestaShop, Magento. Pomimo olbrzymiej złożoności systemu prace przebiegały bardzo sprawnie. Osoba zajmująca się kodowaniem w bardzo szybki i intuicyjny sposób modyfikowała system, co wskazuje na wysoki profesjonalizm; nie było żadnej naszej prośby, uwagi, która nie została zrealizowana, pomimo dużej złożoności danej funkcji. Wynik końcowy mogą Państwo sami ocenić. Strona jest bardzo lekka, przejrzysta, grafika opracowana w każdym szczególe, zarządzanie produktami, zawartością strony, funkcjami w panelu odbywa się w bardzo łatwy i przyjazny sposób. Jesteśmy bardzo zadowoleni współpracy z firmą SAMATIX, nasze oczekiwania zostały w pełni zrealizowane. SAMATIX jest firmą godną polecenia.


Aktin – Arkadiusz T. / w. prezes

Polecam. Projekt wykonany wzorowo wraz z rozbudowanym systemem rezerwacji łowisk. CRM zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Polecam.


Łowisko wędkarskie

Polecamy wszystko w porządku.


MatBud

Firma Samatix zrealizowała dla mnie kolejny portal, po ogólnopolskiej bazie dla zleceniodawców i zleceniobiorców przyszedł czas na zaawansowany sklep internetowy do zbierania zamówień na realizacje wypalania blach wraz z wieloma różnymi dodatkowymi cechami zamówień. Kolejna realizacja i ponownie jestem bardzo zadowolony. Płynny proces powstawania portalu, bardzo przemyślany CMS do zarządzania i zamówieniami oraz samymi wzorami, opartymi o makra oraz nienaganna estetyka projektu. Kontakt z firmą wzorowy. Referencje wystawiam z pełnym przekonaniem.


WypalBlache.pl

Współpraca w zakresie pozycjonowania i prowadzenia profilu firmowego na Facebooku przebiegała w doskonałej atmosferze. Świetny kontakt, profesjonalny audyt potrzebny do skutecznej promocji w Internecie i przede wszystkim doskonałe efekty samej reklamy. Nie znam dokładnie tajników, ale najważniejsze, że działają skutecznie i nie żądają ogromnych pieniędzy. Serdecznie polecam.


Patrycja Bieńkowska

Szybko i efektywnie rozkręcili mi ruch na sklepie internetowym. Zleciłam pozycjonowanie i nie miałam pojęcia, czego mogę oczekiwać. Wszystko mi jednak wytłumaczyli i byli ze mną stale w kontakcie, konsultowali różne działania. Najważniejszy jest jednak efekt, strona jest wysoko w wynikach wyszukiwania, ma dużo odwiedzin i wysoki wskaźnik konwersji.


Magda

Zespół świetnych specjalistów znających się na tworzeniu dobrych sklepów. Co jednak najważniejsze, kontakt z firmą jest perfekcyjny. Nie ma mowy o nieodbieraniu telefonów czy zbywaniu klienta. Cenię sobie takie podejście, frontem do klienta i dlatego naprawdę zasłużona, pozytywna opinia leci do Samatix ;).


Mateusz

Ze spokojnym sumieniem mogę polecić firmę Samatix. Zrealizowany projekt portalu w pełni spełnia moje oczekiwania. Współpraca przebiegała wzorowo, projekt powstał zgodnie z tym czego oczekiwałem. Portal działa prawidłowo, a firma Samatix reagowała natychmiastowo na moje uwagi i wprowadzali wszystkie moje pomysły bez problemu podczas powstawania strony. Bardzo dobry kontakt. Polecam.


DIGTRON. Chyla S. / Kooperuj

Polecamy współpracę. Fajne pomysły i strona działa jak trzeba. Dobry kontakt. Polecam.


CarSPA

Polecamy! Sklep powstał w nieco ponad 2 miesiące. Projekt idealnie wpisał się w nasze oczekiwania, a współpraca przebiegła tak jak powinna. Świetny kontakt.


M&M Service / AD

Serdecznie polecam. Strona spełniła moje oczekiwania. Wszystko przebiegło sprawnie i pomyślnie.


Grażyna Czekaj / FHU GC

Polecam. Stronę www wykonali super. Bardzo dobry kontakt z firmą.


Dryft336 Oddział Polska

Wykonanie naszego portalu przebiegało tak jak sobie to wyobrażaliśmy – polecam. Właściciel bardzo miły i ukierunkowany na nasze uwagi. Realizacja wyszła lepiej niż planowaliśmy. Polecam każdemu współpracę z nimi!


Aneta W. „Gelatto”

Zdecydowanie polecam firmę Samatix. Kontakt z osobą odpowiedzialną za projekt wzorowy, na maile odpisują po kilku chwilach, a sama realizacja projektu przebiegła bez najmniejszych problemów. Wykonana realizacja jest jeszcze lepsza niż oczekiwaliśmy, dlatego z pełnym przekonaniem polecamy każdemu firmę Samatix. Sam projekt wpłynął w znacznym stopniu na pozytywne postrzeganie naszej firmy. My na pewno będziemy korzystać dalej z ich usług. Oby więcej takich firm na rynku.


Piotr Niewiadomski

Bardzo serdecznie polecam firmę „Samatix”. Firmę cenię za profesjonalizm i otwartość na potrzeby klienta, kreatywność i komunikację na wysokim poziomie. Jakość wykonanej pracy b. dobra. Z satysfakcją przyjęłam efekt końcowy.


Hope Gabinet Psychoonkologii

Polecam te firmę. Właściciel bardzo ugodowy i miły. Nasz portal na rynek niemiecki został wykonany lepiej niż w naszych planach. Rewelacyjny kontakt z biurem tej firmy. Naprawdę gorąco polecamy każdemu.


Agnes Durlen „Prismovika”

Profesjonalna firma do realizacji skomplikowanych projektów stron www. Grafika rewelacja, kontakt rewelacja, działanie serwisu rewelacja. Tak jak to powinno wyglądać. Poprzednio utopiłem sporo pieniędzy z inną, nierzetelną firmą. Dobrze, że trafiłem na Samatix – teraz realizujemy różne projekty.


Bartosz Wacław

Bardzo przyjazny kontakt. Nieograniczona liczba poprawek i cierpliwość dla Klienta! Zamawialiśmy kilka grafik, parę poprawek na stronie i jesteśmy w pełni zadowoleni z efektu. Polecam.


egarden24.pl

Strona internetowa została wykonana zgodnie z wytycznymi. Szczerze polecam firmę Samatix.


KP Trade S.C.

Firma działa szybko. Zadanie wykonuje dokładnie i profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolony, ze współpracy z nimi. Mając potrzebę, na pewno znów skorzystam z ich usług. Serdecznie Polecam.


Bartłomiej Cybulski – Habitus

Firma Samatix wykonała dla mnie oraz kilku moich znajomych już kilka stron internetowych – w tym także mój sklep internetowy. Współpraca przebiegła bez problemów. Realizacje są zawsze bardzo ciekawe i przede wszystkim wykonane terminowo. Drobne zlecenia które dla nas wykonują również bez zastrzeżeń. Osobiście polecam współpracę z nimi. W tej branży nie łatwo znaleźć solidnego partnera.


Krzysztof Lademann – bestbuldingsupplies BBS

Zanim trafiłem do nich to utopiłem kasę w 3 innych firmach. Na szczęście tutaj przebiegło wszystko ok. Co ważne odpisują na maile natychmiastowo, a projekt nie ciągnie się wiekami. Sklep www który dla mnie wykonali wygląda i działa jak chciałem, więc ogólnie współpracę z nimi w zakresie tworzenia stron jak najbardziej polecam.


Michał Witkowski – BioBaby.pl

Zdecydowanie polecam! Po pierwsze jestem bardzo zadowolony z jakości. Druga rzecz na plus to obsługa, bo Panowie nie robią roboty na odwal się byle zrobić, tylko na każdym etapie mogliśmy liczyć na poradę i sugestie odnośnie funkcjonalności i optymalnych rozwiązań działania tworzonego portalu, mimo że czasami moje pytania niekoniecznie były związane stricte z kodowaniem, a np. kwestiami regulaminowymi bądź rozliczeń, w których Samatix wcale nie musiał nam doradzać. No i trzecia rzecz to cierpliwość – każda uwaga, niezależnie jak bardzo szczegółowa była wdrażana lub wracała z konkretnym uzasadnieniem dlaczego to powinno działać tak, a nie inaczej. Jeżeli miałbym szukać jakichś wad to momentami termin realizacji nam się trochę rozjeżdżał, natomiast ponownie, brało się to głównie z tego że Panowie robili swoją robotę porządnie i momentami wymagało to więcej czasu niż zakładaliśmy. W chwili obecnej mamy już kolejną umowę na pozycjonowanie i tutaj ponownie jestem pozytywnie zaskoczony doradztwem i fachowym podejściem do tematu. Zdecydowanie ta druga umowa nie będzie ostatnią, którą zawarliśmy z Samatixem.


Mateusz Sieradzki/Bejbimarket

Chcemy wyrazić swoje zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez firmę Samatix. Podstawą kontaktów z Firmą Samatix jest rzetelność, fachowość, które połączone są z osobistym zaangażowaniem w wykonywaną pracę oraz indywidualnym podejściem do potrzeb Klienta. Usługi świadczone są z naszym pełnym zadowoleniem, terminowo i bez zastrzeżeń. Dzięki swojemu podejściu do Klienta firma Samatix uzyskała stałego Klienta. Mamy nadzieję, że firma Samatix stale będzie podnosiła swoje kwalifikacje, które i tak już są na dość wysokim poziomie.


Michał Żuchora – Prezes Zarządu

Profesjonalne podejście do klienta. Agencja kreatywna i pełna ciekawych pomysłów .W trakcie prac pozostaje w stałym kontakcie ze zleceniodawcą. Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani współpracą z firmą Samatix.


zooludek.pl

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą SAMATIX. Strona firmowa wykonana profesjonalnie ale jednocześnie łatwo edytowalna przez amatora. Zaproponowany design bardzo mi się podoba.


Arkadiusz Solon

Nazwa dokładnie oddaje efekt końcowy! Jesteśmy w pełni zadowoleni ze strony postawionej dla naszego biznesu. Mamy wszystkie funkcjonalności, które chcieliśmy, no i świetny design. Polecam.


Beata Janiak

Zlecałam firmie 2 projekty. Z obu jestem zadowolona. Firma dopilnowała terminów i wytycznych. Poprawki nanoszone w ramach zlecenia. Kontakt z firmą bardzo dobry, lider projektu regularnie informował mnie o postępach i ewentualnych sugestiach co możemy zmienić. Firma warta polecenia.


Kinga Fabiańska

Polecam. Pełne zaangażowanie już na etapie ofertowania. Na każde pytanie otrzymałam odpowiedź.


Elpie Sp. z o.o.

Współpracuję z tą firmą od dawna i za każdym razem jestem tak samo zadowolony. Polecam każdemu wokół i znajomi także zawsze otrzymują to czego chcą.


Włodzimierz Supeł

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą Samatix. Współpraca jest profesjonalna oraz na wysokim poziomie. Zlecenia oddawane są terminowo. Firma jest godna polecenia.


Barbara Grabek

Sklep internetowy stworzony dla nas przez firmę SAMATIX spełniał nasze oczekiwania od samego początku. Odkąd zobaczyliśmy wstępny projekt graficzny naszej strony wiedzieliśmy że trafiliśmy na właściwych ludzi. Wyglądał tak jakby Państwo siedzieli w naszej głowie i dokładnie wiedzieli o co nam chodzi 😉 Wszystkie funkcje sklepu także zostały idealnie dopasowane do naszych oczekiwań. Polecamy serdecznie :).


Klaudia Tomczak

Nie byłam przekonana co do skuteczności takich agencji, ale Samatix zdecydowanie robi dobrą robotę, której efekty widać.


Celina Magoń

Biuro firmy robi bardzo dobre wrażenie, i to poczucie wyboru profesjonalistów nie znika, kiedy podejmie się już współpracę. Wykonali dla mnie świetny projekt logotypu dla sklepu online i później sam sklep. Korzystam również z opieki w zakresie serwera i naprawdę złego słowa nie mogę powiedzieć. Kontakt z pracownikami na wysokim poziomie, realizacja zadań profesjonalna i spójna z moimi oczekiwaniami. Gorąco polecam, zdecydowanie warto!


Rafał Kramarski

Od dłuższego czasu pozycjonują kilka moich stron, prowadzą zaplecza i blogi, a do tego opiekują się mediami społecznościowymi. Jestem bardzo zadowolona. Mam złe doświadczenia z poprzednią firmą i pod tym kątem Samatix naprawdę jest absolutnym zwycięzcą. Stały kontakt, w firmie panuje miła atmosfera i, co ciekawe, pozycjonowanie nie jest drogie.


Paulina Niświk

Głowy pełne pomysłów, dosłownie! Zaprezentowałam ogólne wizję swojej strony i w krótkim czasie dostałam masę propozycji realizacji tej wizji. Po wybraniu realizacja budowy przebiegła szybko. Utrzymują stały kontakt z klientem, są sympatyczni i przy tym nie biorą ogromnych pieniędzy za usługi.


Julita Maćkowiak

Pełen profesjonalizm, miła obsługa, świetny kontakt polecam niezdecydowanym w 100% strona zrobiona dla naszej firmy DarkSide Przyciemnianie Szyb Gliwice strona zrobiona w terminie bez żadnych problemów, bardzo dużo pomysłów na stworzenie strony po prostu profesjonalnie:) jeszcze raz dzięki.


Wojtek Słomski

Firma Samatix zrealizowała nasz projekt w pełni profesjonalnie. Wszystkiego nie mogliśmy przewidzieć, dlatego już po zainstalowaniu na serwerze służą pomocą przy poprawkach. Świadczą także nieodpłatną pomocą przy redagowaniu strony którą dla nas stworzyli santechnika.com.pl. Godna polecenia firma. Jeżeli będziemy tworzyli następną stronę to tylko z Samatix.


Jaro Jary

Robili mi stronę i osobiście jestem zadowolony. Dobry kontakt na każdym etapie realizacji, dzięki raz jeszcze i pozdrawiam.


Misztal Kuba

Potrzebowałam konkretną platformę z konkretnymi rozwiązaniami, Pan Mateusz wszystkie rozwiązania znał, wprowadził i jeszcze zaproponował nowe narzędzia, które okazują się skuteczne. Profesjonalne podejście do klienta, kompleksowa obsługa, wzorowa znajomość tematu oraz miła atmosfera. Szczerze polecam.


ejuraszczyk

Polecam z czystym sumieniem 🙂 bardzo dobry kontakt, mnóstwo ciekawych pomysłów i profesjonalne wykonanie. Pan Mateusz wie co robi, jego uwagi za każdym razem były strzałem w dziesiątkę.


Marta

Jestem zachwycona! Pełen profesjonalizm!! Świetny sympatyczny kontakt, olbrzymia znajomość branży i przede wszystkim bardzo fachowe wykonanie! Naprawdę z czystym sumieniem polecam🙂.


Anna Chuda

Pełen profesjonalizm zachowany przy współpracy ze strony firmy.


Karolina Tymaszczuk

Współpraca przebiegła pomyślnie. Strona spełniła moje oczekiwania, ciekawe pomysły i rewelacyjny efekt końcowy + wsparcie w razie jakichkolwiek problemów. Wszystko na plus!


Natalia Czekaj

Lubię pracować z Tą firmą. Stronę postawili w określonym czasie. Uważnie słuchali moich uwag. W razie potrzeby skorzystam ponownie.


Marta Kosiel

Fachowe doradztwo, szybki kontakt, miła obsługa, po prostu profesjonalizm w każdym aspekcie. Zdecydowanie polecam!


Justyna Justyna

Super kontrahent, konkretny, rzetelny i godny zaufania.


Wojtek Byrski

Perfekcja w każdym detalu!!!


Damian Ankiewicz

Nasza strona została stworzona przez firmę Samatix w sposób bardzo profesjonalny. Oczekiwania nasze zostały spełnione w 100%, a nawet zostaliśmy mile zaskoczeni całym kształtem strony. Współpraca układała się pomyślnie, a wszelkie nasze uwagi były na bieżąco wprowadzane do projektu. Ogólna ocena super / 5.


Jarosław Jarosz

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą Samatix. Zlecone prace spełniły wszystkie moje oczekiwania, a strona internetowa została wykonana w sposób profesjonalny z pełnym zaangażowaniem zespołu.


Mieczysław Łukomski

Marcin Januszewski prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Kancelaria Rady Prawnego Marcin Januszewski z siedzibą w Opolu z przyjemnością potwierdza wykonanie przez Studio Reklamy Samatix usług polegających na zaprojektowaniu oraz wykonania: logotypu, papieru firmowego, projektu wizytówki. Co istotne w trakcie wykonywania wskazanych wyżej usług, niezwykle istotna okazała się kreatywność świadczącego usługi, która zaspokoiła moje nie do końca sprecyzowane oczekiwania, jak również pozwoliła zakończyć realizację usług pełnym sukcesem. Ważnym i zasługującym na uznanie jest fakt, iż na każdym etapie realizacji usług współpraca ze Studiem Reklamy Samatix była owocna i harmonijna. Polecam Studio Reklamy Samatix z całą odpowiedzialnością i pełnym przekonaniem.


Kancelaria Radcy Januszewski M.

Z pewną taką dozą niepewności 🙂 oddawałem losy stworzenia nowego logotypu organizowanego przez nas biegu. Całkowicie niepotrzebnie. Już w kilka chwil od publikacji logo na naszym profilu spotkało się ono z rewelacyjnym odbiorem. Nasz nowy znak został bardzo dobrze przyjęty przez uczestników i obserwatorów biegu. Co do współpracy? Rozpoznanie potrzeb na wzorowym poziomie. Wysłuchanie naszej wizji. Doradzenie i… stworzenie dobrego logo. Pan Konrad ogarnął świetnie sprawę 🙂 Polecamy Samatix. Profesjonalne podejście do zadania. Szybki czas realizacji. Jak to mówią: Klient Całkowicie Zadowolony. W skali od 1 do 10 oceniamy współpracę na 11 🙂 Mamy nadzieję, że to nie ostatni nasz wspólny projekt.


fabryka aKKtywności Key-Key

Firma Samatix wykonała dla mnie sklep internetowy. Całość wymagała wyjątkowego zaangażowania, gdyż mój projekt był wyjątkowo skomplikowany. Jednak warto było, wszystko działa jak trzeba!


Roman Włodarczyk / HM Service

Polecam. Realizacja projektu przebiegła tak jak powinna. Sklep działa i zarabia tak jak oczekiwaliśmy.


Poczta Kwiatowa

Zlecone prace zaprojektowania i zbudowania strony internetowej nie tylko spełniły moje oczekiwania, ale wyszły daleko poza to, co sobie wyobrażałam. Zbudowali fajną stronkę dopasowaną do potrzeb moich klientów, widać ogromne zainteresowanie i duży ruch. Nie było drogo, a według mnie wszystko wygląda profesjonalnie. Konkurencja mojej firmy została daleko w tyle ;).


Katarzyna

Skorzystałem z kompleksowych usług, zaczynając od projektu logo, przez budowę firmowej strony internetowej i później szeroko zakrojone SEO. Jestem naprawdę bardzo zadowolony z efektów. Strona spełnia moje oczekiwania, ale przede wszystkim została dobrze dopasowana do potrzeb grupy docelowej mojej firmy, cieszy się dużą popularnością. Co ciekawe, naprawdę sprawnie wyprowadzili mi witrynę na wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania na kilka istotnych fraz. Dalej wszystko monitorują, często się kontaktu. Świetna firma i usługi wcale nie są kosztowne.


Andrzej

Gorąco polecam. Projekt graficzny logo i sama strona wykonane celująco. Świetna robota!


Łukasz

Solidny zespół specjalistów. Jestem bardzo zadowolona zarówno z wyglądu i funkcjonalności strony, jak i z samego projektu logo. Polecam!


Michalina

Zlecenie zbudowania i skonfigurowania sklepu internetowego wykonane w ekspresowym wręcz tempie. Naprawdę byłem miło zaskoczy i strona ani grama nie straciła na jakości z tego powodu! Solidny partner do współpracy, doskonały kontakt, elastyczne podejście. Firma godna polecenia.


Kamil Kowalkiewicz

Polecamy współpracę z firmą Samatix. Dziękujemy za profesjonalne wykonanie sklepu internetowego z wszystkimi zaawansowanymi funkcjami, które wymyśliliśmy. Sklep wygląda fantastycznie i działa płynnie. Wszystkie problemy podczas tworzenia sklepu były naprawiane bardzo szybko i sprawnie. Po wykonaniu strony zdecydowaliśmy się również na pozycjonowanie i opiekę techniczną w firmie Samatix, ponieważ przekonali nas do tego że są profesjonalistami w 100%.


Rafał Popielarz / ExGames S.C.

Bardzo polecam tą firmę. Zrobiła dla mnie logo- uważnie słuchali, czego chcę oraz zasugerowali kilka zmian, które znacząco wpłynęły na pozytywne postrzeganie mojej firmy na rynku. Jak będę stawiać sklep internetowy, to na pewno skorzystam z ich pomocy!


Marta z KK

Możemy ich polecić z pełnym przekonaniem. Strona przygotowana super, zawsze odbierają telefony, na maile odpisują natychmiast a i termin prawie zachowany :). Wszystko w ramach rozsądku i pełnego zadowolenia z naszej strony. Polecamy!


ActiCl

W pełni polecamy współpracę z firmą Samatix. Zlecenie wykonane w 100%. Bardzo dobry kontakt oraz opieka na każdym etapie realizacji projektu.


New Power Trading/ Supleexpres

Szczerze polecam usługi firmy Samatix. Profesjonalne logo możemy otrzymać w bardzo atrakcyjnej cenie. Świetny, bezproblemowy kontakt z osobami zajmującymi się projektem. Spory wybór propozycji i płynne nanoszenie poprawek projektu.


Mafia PL

Jestem bardzo zadowolony z Państwa projektu logo dla mojej strony internetowej. W trzy tygodnie udało się stworzyć satysfakcjonujący mnie projekt. Jego odbiór wśród znajomych i innych osób był bardzo pozytywny. Warto polecić Państwa firmę. Dziękuję za współpracę.


Fun Bike Run.pl

Firma Samatix wykonała dla nas stronę internetową www.countryliving-sklep.pl Otrzymaliśmy atrakcyjną i wykonaną zgodnie z naszymi wskazówkami szatę graficzną oraz łatwy w obsłudze system CMS. Firma Samatix wykonała niniejszą stronę w sposób dokładny oraz terminowy. W trakcie pracy nad nią pracownicy obsługi klienta byli komunikatywni oraz otwarci na wszelkie nasze sugestie lub propozycje. Koszt usługi był przystępny a warunki współpracy – przejrzyste. To wszystko sprawia, że możemy polecić firmę Samatix jako rzetelnego wykonawcę usług projektowania oraz tworzenia stron internetowych.


Ilona Gierak – Właściciel Country Living

Zdecydowanie polecam firmą Samatix. Przez 2 lata wykonali dla nas 7 sklepów internetowych i 2 wersje mobilne na Androida. Właściciel, który sam jest grafikiem to prawdziwy specjalista w swojej dziedzinie. Projekty są zawsze wyjątkowe, mocno wyróżniające się w porównaniu z innymi stronami w sieci. Ta firma naprawdę wie, jak zrobić coś indywidualnego. Szczerze polecam.


Adam Nikluś – BioMenda

Wykonali dla mnie projekt logo. Bardzo miły kontakt, poprawki wprowadzane bez problemu (mają cierpliwość :), wszystko szybko i profesjonalnie. Realizują teraz dla mnie też inne projekty graficzne. Super wyczucie mojego gustu. Polecam.


FitTalia M. Jurczak

Cały proces od zamówienia, poprzez projekt , realizację i obsługę już po sprzedaży odbywa się w bardzo profesjonalny sposób. Programiści i graficy mają dużo cierpliwości i są bardzo elastyczni na częste zmiany wprowadzane przez klienta. Sam projekt jest w pełni autorski i oryginalny, co pozwala nam wyróżnić się na tle innych konkurencyjnych ofert. Polecam z czystym sumieniem firmę Samatix, na pewno w przyszłości skorzystam z usług.


rowerek.com.pl

Oświadczamy, że korzystaliśmy z usług firmy SAMATIX w zakresie przygotowania materiałów reklamowych. Nie wnosimy zastrzeżeń co do terminowości i jakości w/w firmy i wywiązaniu się z realizacji zamówień.


Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kędzierzynie

Z firmą Samatix współpraca przebiegła bezproblemowo. Projekty wykonane są bardzo kreatywnie i profesjonalnie. Szybka i miła obsługa. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i na pewno skorzystamy jeszcze z ich usług. Polecamy ta firmę z czystym sumieniem!


Lukanet Daria Adamik

Wszystko zamawiamy w firmie Samatix. Stronę także wykonali nam bardzo fajnie. Projekty ulotek, naklejek i innych są zawsze fajne a wydruki docierają do nas na czas. Świetny kontakt telefoniczny. Polecamy.


Jacek Toborek – Grunt Roboty Drogowe

Mógłbym napisać, że firma Samatix jest rzetelną, kreatywną i w pełni profesjonalną firmą Graficzną – to czysta prawda, ale nie byłaby to z mojej strony wystarczająca rekomendacja. Nie mamy najmniejszych wątpliwości, że Samatix jest wirtuozem w swoim fachu, świetnym ekspertem. Nie spotkałem wcześniej firmy, która tak realizuje projekt, w punkt zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Szczerze polecam! Jesteśmy przekonani, że jest to nasza pierwsza, ale nie ostatnia współpraca z firmą Samatix.


Alpin Weld / prezes z. Adam K.

Od kilku lat obsługują moją firmę i nie mam zastrzeżeń. Wykonali dla mnie sklep internetowy, mnóstwo wydruków jak i innych materiałów reklamowych. Zawsze doradzą, podpowiedzą – coś fajnego zaproponują. Ale najważniejsze, że zawsze odbierają telefony i jest świetny kontakt mailowy. Naprawdę wszystkim mogę polecić współpracę.


Dawid Buchta DBOSport

Z przyjemnością możemy polecić firmę Samatix wszystkim tym, którzy poszukują solidnego Partnera do współpracy. Oprócz fachowej porady połączonej z kreatywnością i osobistym zaangażowaniem, do każdego projektu podchodzą indywidualnie, tworzą oni zespół profesjonalistów w zakresie budowy strony internetowej, pełnej obsługi oraz promocji każdego rodzaju działalności. Są godnym zaufania partnerem handlowym.


Merebilo SP JAWNA

Dotychczasowe doświadczenia we współpracy pozwalają nam ocenić firmę Samatix jako profesjonalnego i wiarygodnego partnera biznesowego w zakresie reklamy. Wszystkie prace wykonywane przez Samatix cechują się należytą starannością i rzetelnością oraz są wykonywane terminowo. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Samatix i polecamy ją jako profesjonalnego partnera w zakresie reklamy.


Conradex Irlandia

Firma wykonała dla mnie stronę internetową. Szczerze, mogę dać im 5+. Po pierwsze kontakt z pracownikami był na każdym etapie realizacji. Po drugie efekt końcowy strony dostałam w terminie, z czego jestem bardzo zadowolona. Polecam!!!


Maria Blesel

Polecamy. Świetny kontakt. Współpraca zawsze na najwyższym poziomie!


Legalnie w sieci (Legalniewsieci.pl)

Jestem bardzo zadowolony z wykonanie strony mojego sklepu, jest o niebo lepsza od poprzedniej. Wszystko jest intuicyjne, CMS szybko się ładuje, jest „lekka”, towar przyjemnie się wstawia. Mam nadzieję, że nasza współpraca będzie trwała i wdrożymy w przyszłości nowe rozwiązania. Bardzo polecam Samatix jeśli zależy na profesjonalnym sklepie!


Mariusz Wyrwicz

Samatix robiło dla nas 2 strony i powiem szczerze, że efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania. Jeśli miałabym ocenić naszą współpracę jednym słowem to byłoby to – BOMBA! Z czystym sumieniem mogę polecić dalej.
Pozdrawiam, Ula.


Ula Sendal

Sklep zrobiony dobrze i dostosowany dla początkującej w e-commerce. Panel do zarządzania bardzo prosty, wszystko potrafię już sama.


Marcelina Zarzeka

Strona internetowa zrobiona szybko, w pełni zgodnie z moją wizją. Na żadnym etapie współpracy na nic nie mogłam narzekać, a strona po postawieniu funkcjonuje po prostu rewelacyjnie! Samatix będę polecać każdemu zawsze i wszędzie – lepszej strony internetowej nikt wam nie stworzy!


Krystyna Kowalczyk

Szybki i miły kontakt skutkujący rzeczowym spotkaniem.


Tomasz Z

3x TAK! Przystępne ceny, BARDZO dobra jakość wykonania usługi i SZYBKI czas realizacji – przy czym stabilne i bezpieczne wykonanie.
Współpracujemy od wielu lat i za każdym razem mam efekt WOW!
Zaskakują na każdym kroku, od relacji z klientem / współpracownikiem, po jakość końcowej realizacji!


Tomasz Dmuchowski

Nie mam żadnych zastrzeżeń. Zespół z Samatix zrobił dla mnie już 2 bardzo dobre strony, nad obiema sprawują opiekę techniczną i czuwają nad dobrą pozycją. Kontakt z tą firmą to po prostu poezja, nie ma żadnego spychania klientów na boczny tor. Pozdrawiam wszystkich pracowników i dziękuję za tak profesjonalną współpracę.


Agnieszka Malicka

Jeśli szukasz firmy, która tworzy wszystko jak trzeba według potrzeb i ma czas to dobrze trafiłeś. Samatix stworzył dla mnie duży sklep internetowy z masą produktów i rozbudowanym zapleczem do zarządzania. Zajęło to więcej czasu niż zakładaliśmy jednak było warto zaczekać.
Polecam!!!


thezen 8888

Niedroga, szybka i naprawdę profesjonalna budowa stron. Zleciłam tutaj wykonanie sklepu, a teraz jeszcze sympatyczny zespół prowadzi dla mnie facebookowe konto firmowe. Jestem bardzo zadowolona, współpraca na najwyższym poziomie, dobre ceny i świetny kontakt.


Maja Adamiak

Strona internetowa, którą dla mnie wykonali, jest o wiele lepsza niż oczekiwałam. Zaskoczyło mnie to, jak wiele ciekawych zmian w projekcie zaproponowali, większość z nich była naprawdę fajna i chętnie z nich skorzystałam. Cena według mnie przyzwoita, jak za takie podejście. W razie problemów mogę do tego zawsze skorzystać z pomocy technicznej. Kompleksowy pakiet usług w jednej, dobrej cenie.


Małgorzata Orzechowska

Zespół świetnych specjalistów, znają się na pozycjonowaniu, robią to szybko i za rozsądne pieniądze. Każdemu właścicielowi strony polecam usługi Samatix. Wysoka pozycja w Google naprawdę bardzo przekłada się na oglądalność witryny.


Kamil Prętki

Zamawiałem logo firmowe. Wykonane idealnie i błyskawicznie. Paczka w wielu formatach – pełny profesjonalizm. Po kilku dniach przemyślałem koncepcję i poprosiłem o drobny lifting projektu – bez problemu. Szczerze polecam.


Przemysław Budzowski

Profesjonalne podejście, przystępne ceny i naprawdę sympatyczna obsługa klienta. Jeśli szukacie kogoś do zbudowania i skonfigurowania sklepu to myślę, że na firmie Samatix się nie zawiedziecie :).


Julia Walkowicz

Zdecydowanie polecam współpracę z firmą Samatix. Są bardzo kreatywni w realizacji projektu. Wszystko na jak najwyższym poziomie.


mima9506

Współpraca z takim człowiekiem jak Pan Mateusz to sama przyjemność. Kwintesencja tej wspanialej współpracy to idealny projekt.
Sumienność, fach w ręku I co najważniejsze rzetelność !!!
Ogromnie polecam !!!!


Ewa Brewerska

Polecam !!! Solidna firma, tworzenie stron naprawdę na wysokim poziomie, szybkie terminy realizacji, fachowa obsługa, 100% zadowolenia!


G-techmachines Części do maszyn

Polecam gorąco! Wszystko na maxa profesjonalni, szybko i sprawnie.


mixi

Gorąco polecamy firmę Samatix! Profesjonalne usługi i podejście do klienta!


Mikołaj Andrzejewski

Polecam wszystkim. Świetna współpraca i pełen profesjonalizm :).


Kuba Staszczyszyn

Zdecydowanie polecam wszystkim! Miła i fachowa obsługa ;).


Bartosz Gwiździł

Zdecydowanie polecam!


Anna Jarzombek

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (numer telefonu) w celu nawiązania kontaktu oraz przekazywania informacji handlowych, marketingowych przez firmę Samatix w całym okresie przetwarzania moich danych.