Wykonanie strony internetowej dla branży elektronicznej


Strona firmowa

Czytaj więcej

Zaprojektowanie designu, zakodowanie i wdrożenie strony firmowej.

———–

Grafika: Indywidualnie zaprojektowany przez nas projekt graficzny wraz z motywem przewodnim oraz całą szatą graficzną, przyciskami, ikonami czy też podstroną 404

Technologia wykonania: WordPress
System zarządzania treścią na stronie: CMS WordPress – dopasowany do potrzeb klienta

Żadnych szablonów, żadnych gotowców, żadnych webuilderów typu Elementor – wszystko wykonane pod oczekiwania inwestora.

———–

Link do kart konceptu graficznego:
https://xd.adobe.com/view/1ce20990-efe9-4029-8100-0d9df4d7b399-49b1/

Opis realizacji:

Anker Innovations to światowy lider na rynku urządzeń do ładowania mobilnego. Głównym celem wykonywanej przez nas strony internetowej było przede wszystkim budowanie pozytywnego wizerunku firmy i dostarczenie konsumentom informacji o markach i produktach, ale także zwiększenie konwersji i generowanie leadów.

Tworząc design strony, skupiliśmy się na tym, aby uzyskać nowoczesny charakter, który będzie nawiązywał do nowych technologii. Naszą ideą było atrakcyjne przedstawienie marek z grupy Anker Innovations oraz ich produktów, a zastosowane liczne zdjęcia pozwolą odbiorcom poznać funkcje konkretnej grupy produktowej. Zaplanowaliśmy także przekierowania do sklepów partnerskich i dystrybutora, co pozwoli zwiększyć konwersję na stronie.

Z powodzeniem wprowadziliśmy wytyczne naszego Klienta, uzyskując w ten sposób nowoczesny i przejrzysty design oparty na graficie i dużej ilości bieli oraz geometrycznej symetrii. Zwięzłe opisy i graficzne przedstawienie cech pozwala w prosty sposób uzyskać informacje dotyczące produktów, a formularz z zapisem do newslettera umożliwi generowanie dodatkowych leadów.

Stały kontakt z Klientem, dokładne rozpoznanie potrzeb i solidna praca zespołu projektowego zaowocowała nowoczesną i użyteczną stroną firmową, która w pełni spełnia oczekiwania naszego Inwestora.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Samatix Hadelko Mateusz z siedzibą w Kędzierzyn-Koźle, 47-200, ul. Piastowska 7/3, moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zadane przez formularz kontaktowy za pośrednictwem kanałów komunikacji, które wskazałem/am w formularzu, zgodnie z wymogami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Tym samym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach handlowych i marketingowych przez wskazaną powyżej firmę Samatix. Ponadto oświadczam, iż zostałem poinformowany o możliwości wycofania udzielonej zgody w każdym momencie oraz o tym, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.