Strona firmowa dla branży drukarek 3D


Strona firmowa

Czytaj więcej

Zaprojektowanie designu, zakodowanie i wdrożenie strony firmowej.

———–

Grafika: Indywidualnie zaprojektowany przez nas projekt graficzny wraz z motywem przewodnim oraz całą szatą graficzną, przyciskami, ikonami czy też podstroną 404

Technologia wykonania: WordPress
System zarządzania treścią na stronie: CMS WordPress – dopasowany do potrzeb klienta

Żadnych szablonów, żadnych gotowców, żadnych webuilderów typu Elementor – wszystko wykonane pod oczekiwania inwestora.

———–

Link do kart konceptu graficznego:
https://xd.adobe.com/view/9d1875b2-b200-470b-8efe-47e3a9f3863a-c84b/

Opis realizacji:

Drukarka 3D AnkerMake M5 3D Printer to nowy produkt marki Anker Innovations – jednego z wiodących i najbardziej zaufanych marek elektroniki użytkowej w USA. Cel projektowanej strony był jasny – atrakcyjne zaprezentowanie produktu z dokładnym opisem i informacjami technicznymi. Pracę rozpoczęliśmy od zapoznania się z ofertą producenta, aby móc – zgodnie z życzeniem Klienta – odwzorować jego styl w projekcie. Bazowaliśmy więc na atrakcyjnych zdjęciach produktu, geometrycznych kształtach i dużej ilości bieli, co pozwoliło nam uzyskać nowoczesny, przejrzysty design. Krótkie hasła w prosty sposób dostarczają informacji na temat produktu, a czytelne tabele prezentują parametry techniczne.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Samatix Hadelko Mateusz z siedzibą w Kędzierzyn-Koźle, 47-200, ul. Piastowska 7/3, moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zadane przez formularz kontaktowy za pośrednictwem kanałów komunikacji, które wskazałem/am w formularzu, zgodnie z wymogami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Tym samym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach handlowych i marketingowych przez wskazaną powyżej firmę Samatix. Ponadto oświadczam, iż zostałem poinformowany o możliwości wycofania udzielonej zgody w każdym momencie oraz o tym, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.