Strona firmowa dla centrum zaopatrzenia budowlanego


Strona firmowa

Czytaj więcej

Wykonanie projektu, zakodowanie oraz wdrożenie strony internetowej.

———–

Grafika: Indywidualnie zaprojektowany przez nas projekt graficzny wraz z motywem przewodnim oraz całą szatą graficzną, przyciskami, ikonami czy też podstroną 404

Technologia wykonania: WordPress
System zarządzania treścią na stronie: CMS WordPress – dopasowany do potrzeb klienta

Żadnych szablonów, żadnych gotowców, żadnych webuilderów typu Elementor – wszystko wykonane pod oczekiwania inwestora.

———–

Link do kart konceptu graficznego:
https://xd.adobe.com/view/654df3a3-70da-4263-bef7-4a24fc37e5ba-301e/?hints=off

Opis realizacji:

Hadex to centrum budowlane, dla którego stworzyliśmy elegancką i nowoczesną stronę firmową. Naszym głównym zadaniem podczas projektowania było to, aby zaprezentować szeroką ofertę firmy i stworzyć profesjonalny wizerunek marki w sieci. Zgodnie z wizją Klienta wyeksponowaliśmy media społecznościowe w pasku menu, a duże zdjęcia przykuwają uwagę i zachęcają do zakupu.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Samatix Hadelko Mateusz z siedzibą w Kędzierzyn-Koźle, 47-200, ul. Piastowska 7/3, moich danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zadane przez formularz kontaktowy za pośrednictwem kanałów komunikacji, które wskazałem/am w formularzu, zgodnie z wymogami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Tym samym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach handlowych i marketingowych przez wskazaną powyżej firmę Samatix. Ponadto oświadczam, iż zostałem poinformowany o możliwości wycofania udzielonej zgody w każdym momencie oraz o tym, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.